Thomas Puskailer sa na Slovensku nenarodil, ale korene po rodičoch tu mal, a ako dieťa sem aj viac-menej pravidelne chodieval k príbuzným. Narodil sa a vyrastal v Holandsku, kam jeho rodičia emigrovali. Po jeho účasti v súťaži SuperStar napokon zakotvil na Slovensku zdá sa natrvalo a tunajším podmienkam sa prispôsobila aj jeho manželka Abbie, rodená Angličanka, s ktorou tento rok oslávi už desiate výročie sobáša.

Spevácka súťaž pomohla Thomasovi naštartovať kariéru, podarilo sa mu uchytiť v šoubiznise, dnes je z neho divadelný a muzikálový herec. Okrem toho je aj tvárou Ranných novín televízie JOJ, kde uvádza časť o šoubiznise. Thomas sa jednoducho vie obracať, a to nielen čo sa jeho práce týka. Ako správny chlap sa popasoval aj s bývaním pre ich mladú rodinu, ktorá sa onedlho rozrastie o ďalšieho člena.

Thomas s Abbie po príchode na Slovensko obývali byt v centre Bratislavy, chýbala im však nejaká terasa či záhrada, a tak sa rozhodli presťahovať do väčšieho bytu, ktorý už terasu a k nej kúsok zelene má. Priestrannejšie bývanie ocenili už s ohľadom na to, že onedlho po presťahovaní do väčšieho bytu sa im narodil ich prvý syn Noah. Thomas sa prejavil ako manuálne zručný muž. Dokázal v ich novom byte sám vyrobiť niektoré kusy nábytku z paliet, či obložiť steny vo svojej pracovni, ako aj iné potrebné veci.

 

Pozrite, ako si Thomas a Abbie zariadili svoj byt >>

 

K zariaďovaniu bytu prispela aj Abbie, ktorá sa momentálne najviac venuje maľovaniu, a tak jej obrazy vdýchli ich bytu dušu a vytvorili z neho útulné prostredie. A hoci tento rok sa ich rodina rozrastie, ďalšie sťahovanie neplánujú. Thomas z vlastnej skúsenosti vie, aké skvelé je to zdieľať svoju izbu so súrodencami, preto chce, aby aj jeho deti mali možnosť čo najbližšieho kontaktu. V každom prípade z fotografií ich bytu vyžaruje príjemná atmosféra a pohoda, a až im pribudne ďalší potomok, bude u nich možno aj poriadne veselo...