Majú rodinu ako zo žurnálu. Thomas Puskailer a jeho manželka Abbie, rodená Angličanka, uplynulý rok oslávili už desiate výročie sobáša, pár spolu tvoria už sedemnásť rokov. Za ten čas toho spolu stihli naozaj dosť. Po tom, ako Thomas, ktorý sa narodil slovenským rodičom v Holandsku, zabodoval v súťaži SuperStar, napokon obaja zakotvili na Slovensku, zatiaľ zdá sa natrvalo a tunajším podmienkam sa prispôsobila aj Abbie.

SuperStar pomohla Thomasovi naštartovať kariéru, podarilo sa mu uchytiť v šoubiznise, dnes je z neho divadelný a muzikálový herec. Okrem toho je aj tvárou Ranných novín televízie JOJ, kde uvádza časť o šoubiznise. Thomas sa jednoducho vie obracať, a to nielen čo sa jeho práce týka. Ako správny chlap sa popasoval aj s bývaním pre ich mladú rodinu. S Abbie spolu vychovávajú už dvoch malých fešákov.

Abbie Puskailer ukázala synov, pozrite tie ich oči! FOTO

 

Aj Abbie sa podarilo na Slovensku uchytiť, popri starostlivosti o rodinu sa venuje najmä maľovaniu, základy ktorého učí aj deti vo svojom štúdiu. Abbie sa na sociálnej sieti zvykne podeliť o zaujímavé zábery zo svojej práce, ale ako pyšný mama aj o zábery svojich pokladov. Noah a Jesse rastú ako z vody, jeden väčší fešák ako druhý. Thomas pred časom na svojom účte tiež napísal krásne vyznanie, že Abbie a ich synovia sú pre neho všetkým.