V tomto období majú poniektorí tej práce pomenej, a tak majú viacej času na rodinu. Toto jej aj prípad muzikanta Ondreja Kandráča. Hoci ani teraz sa nenudí a pripravuje aj v týchto obmedzených podmienkach nové projekty, predsa len je to iné... Kým inokedy ho naháňajú termíny, teraz si stíha užívať podstatne viac času so svojou rodinou, najmä so svojimi tromi deťmi.

Keď sa so starším synom a dcérou nevenujú hudbe či spevu, užívajú posledné zimné dni. Buď sa vyberú len tak na prechádzku  s kočíkom, ale rekreačne sa venujú aj zimným športom. Tento rok si s manželkou Erikou stihli vychutnať aj bežkovanie, keďže bolo pomerne dosť snehu. A s deťmi si zase zakorčuľovali.

 

Ondrej sa však venuje aj svojej najmladšej dcérke, ktorá je miláčikom rodiny a svojho tatka má zrejme riadne omotaného okolo prsta. Odmalička jej číta, lebo veď čo sa zamladi naučí... Alebo ju s manželkou vyparádia a idú spolu na prechádzku. Ich najmenšia má už 8 mesiacov, je z nej podľa slov jej pyšného tatka šarmantná malá dáma.

Pozrite, aká kočka rastie z Kandráčovej dcéry Márie!

 

Keď Ondrej teraz na sociálnu sieť zavesil najnovšiu fotku s malo dcérou, fanúšičky hneď mali jasno, na koho sa podobá. Pozrite si jej fotky v našej GALÉRII, na koho sa malá Mária viac podobá podľa vás, na mamu či na tata?