Kedysi kvôli láske zahodila dobre rozbehnutú kariéru a vydala sa na útek naprieč zemeguľou. Po rokoch zamilovanosť vyprchala a Zuzana Marošová (37) zmenila svoje priority. Z Belize, kde žila s manželom, medzinárodne hľadaným Karolom Mellom, a so spoločnými synmi, Ivanom Olegom (12) a Marcom Radom (6), sa v júni 2017 nečakane vrátila na Slovensko a opäť nastal okolo jej osoby rozruch. Už v tom čase sa totiž objavili informácie, že vzťah s Mellom je v troskách. Hoci to Marošová popierala, nakoniec sa ukázalo, že sa naozaj rozišli.

Multifunkčná: Za rok strávený na Slovensku, Zuzana Marošová zabŕdla do všetkých možných pracovných oblastí.
Multifunkčná: Za rok strávený na Slovensku, Zuzana Marošová zabŕdla do všetkých možných pracovných oblastí.
Zdroj: Archív

Blondínka začala po vyše desiatich rokoch života na úteku nový život na Slovensku - v rodnej Prievidzi, a to z každej stránky. Teraz má už niekoľko mesiacov nového bohatého priateľa a organizovanie akcií pre karibskú smotánku, čomu sa v stredoamerickej krajine venovala, vymenila za nový džob. Vlastne za niekoľko džobov súčasne.

Nový život

Zuzana Marošová bola členkou Slovenského národného divadla a mala pred sebou skvelú hereckú kariéru. Až kým sa neprevalilo, že žije s údajným mafiánskym bosom Karolom Mellom (47), na Slovensku obvineným z viacerých závažných zločinov. Najprv sa s ním niekoľko rokov skrývala v Európe, až ho v roku 2010 zadržali v Poľsku. Neskôr ho pre procesnú chybu slovenského sudcu prepustili z vyšetrovacej väzby, následkom čoho zmizol a odvtedy ho v našich končinách nikto nevidel. Herečka za Mellom ušla do Karibiku. Mello je obvinený z viacerých vrážd a považujeme ho za nebezpečného muža slovenského podsvetia. Láska však talentovanej umelkyni zjavne zatemnila úsudok, keďže neváhala kvôli svojmu mužovi všetko hodiť za hlavu a uprednostnila komplikovaný život po mafiánovom boku pred slobodou a doskami, ktoré znamenajú svet.

Bývalá herečka Zuzana Marošová užniekoľko rokov žila v Belize po boku Karola Mella, ktorý je obvinený z viacerých vrážd. Život v cudzine si užívala plnými dúškami. Vymeta jeden luxusný večierok za druhým a okrem toho sa zdá, že rovnako vymetá aj skrášľovacie salóny. Pred rokom sa vrátila na Slovensko. Jednoducho napriek všetkému aj tu si  žije rozprávkový život.
Bývalá herečka Zuzana Marošová užniekoľko rokov žila v Belize po boku Karola Mella, ktorý je obvinený z viacerých vrážd. Život v cudzine si užívala plnými dúškami. Vymeta jeden luxusný večierok za druhým a okrem toho sa zdá, že rovnako vymetá aj skrášľovacie salóny. Pred rokom sa vrátila na Slovensko. Jednoducho napriek všetkému aj tu si žije rozprávkový život.
Zdroj: Facebook

Dnes sa Zuzana pohybuje v rodnej Prievidzi, kde je šťastná v novom vzťahu s úspešným miestnym podnikateľom Richardom (44), čo nám sama potvrdila. Hoci herečka je aktívna aj na sociálnych sieťach, spoločné fotografie s priateľom pred verejnosťou skrýva. Napriek tomu ich bolo v Prievidzi a okolí vidieť spolu pomerne často. Biznismenove pracovné aktivity siahajú až do zahraničia, no žije v pokojnej dedine Kanianka, kde ho miestni poznajú vďaka extravagantnej vile s krikľavou fialovou fasádou. S príchodom nového priateľa sa rozšírila Marošovej rodina a výhľad na perspektívnu budúcnosť. Richard má totiž z predchádzajúceho vzťahu dve dospelé deti a vlastní niekoľko prosperujúcich firiem. Podľa našich informácií šéfuje istému športovému rezortu, kde sa pravidelne objavuje aj Marošová. Nie však iba ako majiteľova priateľka, ale predovšetkým ako zamestnankyňa, ktorá tam pracuje.

Multifunkčná

Zuzana sa stala inštruktorkou aerobikových, formovacích, kardio a tanečných cvičení pre ženy a, ako vidieť podľa jej statusov na sociálnej sieti, táto práca ju napĺňa. „Ďakujem, baby, za úžasnú energiu a pozitívnu náladu, s ktorou vždy odchádzam po lekciách s vami!“napísala k fotkám, na ktorých je v obtiahnutom športovom úbore so svojimi klientkami. Dokonca pridala niekoľko videí, kde predvádza tanec a cviky so svojimi zverenkyňami. Zuzanu sme sa snažili v súvislosti s novou prácou osloviť a jej odpoveď nás prekvapila.

Vyšportovaná: Pred štyridsiatkou Marošová stále maká na svojej fyzičke.
Vyšportovaná: Pred štyridsiatkou Marošová stále maká na svojej fyzičke.
Zdroj: Archív

Žena, ktorá je na Slovensku iba rok, má práce viac ako dosť a okrem cvičenia sa venuje ďalším aktivitám. „Športovala som celý život a zhruba pred desiatimi rokmi som si urobila prvú profesionálnu licenciu inštruktorky skupinových lekcií v medzinárodnej aerobikovej asociácii IFAA. Postupne som si pridávala nové druhy cvičení, napríklad pilates, bosu, kick­box, jogu, a naposledy to bolo školenie bungee fitness, ktoré športový rezort v Prievidzi, kde predcvičujem, predstaví ako prvý na Slovensku,“ chválila sa Marošová, ktorú táto práca podľa jej slov nesmierne baví. „Cvičenie ma napĺňa neskutočnou energiou a dúfam, že aj moje klientky. Nie je nič krajšie ako SMS, ktoré dostávam, že som niekomu pomohla cítiť sa lepšie alebo dokonca prekonať ťažké životné obdobie. Vtedy viem, že to, čo robím, má zmysel.“

Útočisko: Dom Zuzaniných rodičov.
Útočisko: Dom Zuzaniných rodičov.
Zdroj: Archív

Toto však zďaleka nie je jediná aktivita, ktorú dvojnásobná mama vykonáva. Okrem cvičenia začala navrhovať športové oblečenie. „Snažím sa, aby moje modely boli originálne,“ prezrádza blondínka, no ani navrhovaním sa to u tejto ambicióznej ženy nekončí. Okrem tohto sa venuje ďalšej práci, robí marketingovú poradkyňu pre istý penzión vo Valticiach na Morave. „Je to vôbec prvý penzión v lednicko-valtickom areáli, ktorý má vlastnú ‚proseccáreň‘ a v nej viac ako tridsať druhov tohto šumivého zázraku. Zatiaľ som spolupracovala na reklamnom videu, fotografiách, letákoch, katalógu, nových jedálnych lístkoch a tak ďalej. Moja práca okrem iného spočíva v spropagovaní penziónu rozličným firmám na účely školení či firemných stretnutí,“netají Marošová.

Ak ste si aj vy pomysleli, kedy to tá žena všetko stíha, počkajte. Zuzana má totiž v talóne ďalší džob. „Od septembra by som tiež mala začať učiť aspoň na polovičný úväzok v jednej základnej umeleckej škole, tak uvidíme, ako sa mi podarí skĺbiť všetky moje aktivity,“ dodáva s úsmevom na tvári. Možno aj vďaka novému priateľovi, ktorý je úplne z iného súdka, ako bol jej exmanžel. Nemusí sa preto obzerať cez plece či skrývať v cudzine, ale slobodne sa pohybovať a rozhodovať.

Tento muž nahradil Mella: Herečka sa zblížila s podnikateľom Richardom.
Tento muž nahradil Mella: Herečka sa zblížila s podnikateľom Richardom.
Zdroj: Archív

Herectvo stagnuje

Na herectvo Zuzana Marošová vraj nezanevrela, no momentálne nie je pre ňu priorita. Po príchode na Slovensko sa objavila párkrát na televíznej obrazovke, diváci ju mohli vidieť v jojkárskej relácii Inkog­nito či v programe Všetko, čo mám rád. Účasť v týchto šou považovala iba za prvé pracovné lastovičky, no odvtedy o nej nebolo počuť. Až do júna tohto roka, keď sa svojim fanúšikom pochválila novinkou, a to tým, že sa opäť postavila pred kameru a svetlá reflektorov. „Nakrúcali sme s Majkom Labudom po sto rokoch,“ napísala k záberu na Instagrame, na ktorom je odfotená s hercom Mariánom Labudom mladším. O čo išlo, to už neprezradila, iba priznala, že točila pre televíziu JOJ. Plánuje teda návrat? „Čo sa týka herectva, dvere som nezavrela úplne, ale momentálne ma napĺňajú veci, na ktorých pracujem, a iné neriešim,“ dodala Marošová, ktorú diváci v hereckej úlohe mohli vidieť na obrazovke naposledy v roku 2011, keď v Ordinácii v ružovej záhrade stvárnila sestričku Ľudmilu z urgentného príjmu.

Anketa
Pristane to Zuzane Marošovej s novým partnerom viac?
  • 4%
  • 5%
  • 91%