Tip na článok
Radoslav Procházka je od včerajšieho dňa rozvedený

ROZVOD! Radoslav Procházka sa pred súdom handrkoval o alimenty

Neúspešný kandidát na post hlavy štátu zlyhal aj v osobnom živote. Sotva sa spamätal z rozpadu strany Sieť, ktorej šéfoval, zbohom mu dala aj jeho manželka Katarína.

Galéria k článku (13 fotografií )
Rodinka: V prezidentských voľbách v roku 2014 sa Procházkovci prezentovali ako šťastná rodina. Zahrnuli do nej aj Kataríninu mamu.
V roku 2014 Radoslav Procházka poňal svoju mladú manželku ako súčasť prezidentskej kampane.
Radoslav Procházka: „S podporou verejnosti sa podarilo zrušiť poslaneckú imunitu a takisto sa podarí presadiť hmotnú zodpovednosť politikov.“

Procházkovci dlhé mesiace popierali, že by ich vzťahu definitívne odzvonilo. Včera však sudkyňa na Okresnom súde Bratislava V v Petržalke zväzok ukončila.

Zapierať, zapierať, zapierať

Podľa našich informácií sa Radoslav Procházka k matke svojich detí príliš štedro nezachoval a na pojednávaní sa naťahoval aj o výživné na maloleté deti - 10-ročného Tadeáša a 4-ročnú Karolínu. A to kedysi postavil svoju kampaň na rodinných hodnotách!

V roku 2014 Radoslav Procházka poňal svoju mladú manželku ako súčasť prezidentskej kampane.
V roku 2014 Radoslav Procházka poňal svoju mladú manželku ako súčasť prezidentskej kampane.
SITA

O manželskej kríze šéfa strany Sieť a prezidentského kandidáta sa začalo špekulovať pred dvoma rokmi. Katka však vyvracala akékoľvek dohady o problémoch vo vzťahu. „Reči o našom rozvode sú úplne mimo. Práve turbulentné udalosti po voľbách nás ešte viac zblížili, mám pocit, že za desať rokov, čo sme manželmi, sme zohratejší ako kedykoľvek predtým," tvrdila Katarína Procházková pred poldruha rokom pre PLUS 7 DNÍ.

On v Šamoríne, ona v Petržalke

Mediálny tlak, dlhy a iné úskalia neúspešnej politickej kariéry stáli Procházku priveľa.

Vlani sa Katarína Procházková odsťahovala z ich spoločného domu v Šamoríne. Spolu so synom Tadeášom a s dcérou Karolínou býva v byte v bratislavskej Petržalke. Kúpili ho ešte v roku 2011, ale od 21. novembra 2016 figuruje v katastri ťarcha na túto nehnuteľnosť. Zrejme byt založil kvôli bezúčelovej hypotéke, aby splatil iné dlhy.

Včera na petržalskom súde dali definitívne zbohom ich manželstvu. Obe deti zostávajú v opatere matky.

Ďalšie zaujímavé články:

VIDEO Plus 7 Dní