Profil Dary Rolins (47) na sociálnych sieťach obsahuje mnoho motivačných a pozitívnych príspevkov. Snaží sa na každej maličkosti nájsť to krásne. Niet divu, veď ju sleduje viac ako pol milióna fanúšikov, a tak má aspoň malú zodpovednosť voči nim. Okrem fotiek samej seba a svojej dcéry, poteší niekedy oko fanúšikov aj fotkami zo svojho domu. Najnovšie všetkých pozvala do svojej vily v Tuchoměřicích, neďaleko Prahy prostredníctvom relácie Top Star, no ukazuje ju aj na sociálnych sieťach.

Ako sama priznala, stopy po jej ex, Rytmusovi zmizli a dom prešiel rekonštrukciou. Dodala mu viac ženskosti. A ako prežila speváčka karanténu? „Robíme veci, ktoré sme pred tým nerobili. Viac času trávim s Laurou, rozprávame sa, pozeráme všetky časti Harryho Pottera a prechádzame sa po lese,“ priznala speváčka v relácii.

V Top Star sa pochválila Dara Rolins najmä záhradou a obývačkou, kde údajne trávi momentálne najviac času. Na sociálnych sieťach však ukázala toho omnoho viac. Fanúšikovia mohli vidieť kúpeľňu alebo bazén.

 

FOTO Vily, v ktorej býva speváčka Dara Rolins, nájdete v GALÉRII >>