Zdá sa, že Hanychová  (37) pri Soukupovi (53) natrafila na "zlatú žilu". Hoci sa Agáta dokáže postarať o seba a svoje deti aj sama, má sa pri ňom ako v bavlnke. Podľa zdroja z jej blízkeho okolia však Agáte vraj nejde o Suokupov majetok, ale očaril ju ako muž. „Má charizmu, je vtipný, je veľkorysý, jednoducho chlap so všetkým, čo k tomu patrí!“ povedal zdroj pre český portál Blesk.cz.

Podľa Agátinej kamarátky je Soukup úplne iný typ muža, ako tí, s ktorými chodila doteraz. Tak určite...  Je starší, skúsenejší, vyzretejší a bohatší a zrejme má všetkých päť P presne podľa Agátinho gusta. Agátu spočiatku pozýval na večere, stále k nej bol veľmi pozorný a momentálne sú na svojej prvej spoločnej dovolenke v jeho luxusnej vile v španielskej Marbelle.

Prvé  FOTO z dovolenky Agáty a Soukupa v Marbelle!

Agáte sa pri Soukupovi jednoducho splnil sen o ideálnom hclapovi: "Ja nepotrebujem, aby ma niekto živil, ale už ma nebaví frajerom nakupovať, platiť večere a podobne. Keď sa vrátim späť, deväťdesiat percent svojich partnerov som živila. Nie som typ slečny, čo čaká, kým jej chlapec kúpi kabelku, dom. To už všetko mám. Ale chcem chlapa, ktorý bude mať lepšie auto a dom, než mám ja," povedala, po kom túži. A Soukup jej predstavy zjavne spĺňa.

Zamilovaná a vysmiata Agáta sa pochválils prvými zábermi zo Soukuovej vily v španielskej Marbelle. Hoci Agáta často pôsobí ako drsná rebelka a s ničím sa príliš nebabre, teraz už na pohľad pôsobí celkom inak. Asi je ozaj zamilovaná a láska s ňou robí divy, dávno totiž tak dobre nevyzerala.,  A napriek tomu, že si Agáta zažila s Prachařom dosť nepríjemný rozvod, dokonca už padli prvé slová o svadbe. Pozrite v  GALÉRII  FOTO zamilovanej Agáty, aj to, čo povedala o budúcej svadbe...