Na obrazovke najčastejšie ukazuje ruku,  pretože v nej zviera televízny mikrofón. Naživo možno Kristínu Kövešovú (36) stretnúť pri nakrúcaní jej reportáží - ak máte to (ne)šťastie. Či na šoubiznisových akciách, kde  sa tiež nedrží bokom. Reportérka sa nemôže chváliť anorektickými modelkovskými mierami, napriek tomu patrí k trendsetterkám. Ženskú postavu, na ktorú je už na prvý pohľad pyšná, zvýrazňuje sukňami a šatami. No boli časy, keď sa s ňou nevedela vyrovnať.  "Mne osobne dlho trvalo, kým som sa zmierila s tým, že nikdy nebudem vysoká, štíhla a spĺňajúca normu nastavenia spoločnosti. Nemala som rada svoje telo, no ono má len chcelo niečo naučiť," priznala teraz Kövešová na sociálnej sieti. 

Dietami k invalidite. A keď vás kilogramy zachránia

Aby spĺňala ideál, Kristína celý život dietovala. Až z toho ochorela. "Odišla mi štítna žľaza. Pribrala som a denne boli komenty k môjmu vzhľadu. Ano, bolelo to," priznala sa ku komplexom, ktoré ju zožierali. Nakoniec však zistila, že všetko je tak, ako má byť. Ako ďalej reportérka priznala, len pred pár týždňami prešla skľučujúcim zážitkom, pri ktorom jej išlo o život. Ak by bola vychudnutá na kosť, možno by dopadla inak.

"Začiatkom roku som sa otrávila a viete, čo mi povedal lekar? Že mám úžasne silne telo, ktoré mi zachránilo život, a že keby som mala 50 kg, neprežijem. Že môj organizmus je maly zázrak. Vtedy som prvýkrát povedala môjmu telu ďakujem a začala ho mať skutočne rada. Ospravedlnila som sa mu za všetky tie škaredé slová a myšlienky z minulosti," ďakuje nahlas reportérka. A súdiac podľa jej reportáží a aktivity na sociálnych sieťach už je zase pri bývalom zdraví.

Celý status Kristíny Kövešovej a jej outfity si pozrite TU