Už počas minuloročnej poslednej rozlúčky so slávnou Popoluškou Libušou Šafránkovovu (†68) bolo vidno, že jej životný partner Josef Abrhám na tom nie je po zdravotnej stránke vôbec dobre. To boli v podstate aj posledné chvíle, kedy sa objavil pred zrakmi verejnosti. Potom sa chorý herec zdrvený smrťou celoživotnej partnerky utiahol do ústrania, a ako prezradila dobrá priateľka rodiny Dagmar Havlová, bol v opatere svojho jediného syna Josefa Abrháma mladšieho.

Josef Abrhám mladší žije so svojou rodinou v Mělníku, a tam mal posledné mesiace svojho života stráviť aj jeho otec. Podľa informácií portálu blesk.cz herec zomrel v nemocnici v Mělníku. Čo presne zapríčinilo jeho odchod, nie je jasné, rovnako ako dodnes verejnosť nevie, na akú chorobu trpel. Teraz však web CNN Prima NEWS priniesol informácie o poslednej rozlúčke s charizmatickým hercom, ktoré jej potvrdila rodina.

Rodina odhalila, kde sa rozlúčia s Josefom Abrhámom, pozrite FOTO!

 

Hoci herec Josef Abrhám zomrel v Mělníku, posledná rozlúčka sa bude konať v blízkosti miesta, kde prežil najväčšiu časť svojho života spolu so svojou manželkou Libušou Šafránkovou, teda v kostole svätej Anežky Českej na pražskom Spořilove. Tam sa konala aj posledná rozlúčka so slávnou Popoluškou. Presný dátum ani čas rodina zatiaľ nezverejnila.