Tip na článok
Koniec lásky: Pár snov sa rozpadol.

Rodina Saganovej manželky Kataríny prehovorila!: „Petra sme k ničomu nenútili.“

Po tom, ako vyplávali na povrch informácie, aké má Katarína Saganová maniere a podľa anonymu si ona a jej rodina užíva iba cyklistove peniaze, začali Smolkovci svoje renomé hájiť.

Galéria k článku (7 fotografií )
Cycling - Tour de France: Bodoval.
Veľké zmeny v živote!: To by sme mohli povedať, že čaká slovenského cyklistu Petra Sagana (28) a jeho manželku Katku po rozchode. Zdá sa však, že pani Saganová už prešla menšou zmenou, ktorá je do oči bijúca.
Peter Sagana: A nevlastný brat Christian.

Rozvod oznámili manželia Saganovci nečakane. Po tom, čo svetlo sveta uzrel anonymný list, ktorý dopodrobna opisuje zákulisie nešťastného fungovania slávnej rodiny. I keď sa tvária, že ide o výmysly, niečo sa v ich vzťahu predsa len dialo a ich láska to neustála. Preteky Tour de France ešte ani neskončili a Peter zavesil na internet status, kde celému nášmu národu i svetu oznámil koniec ich manželstva. Z nadchádzajúceho rozvodového konania zatiaľ športovcova žena nevychádza príliš dobre. Podľa medializovaných informácií miláčikovi národa príliš nevytvárala rodinné zázemie. S jeho stupňujúcou sa slávou začala byť Katarína Saganová vraj paničkou z Monaka. Podporiť na prestížne preteky ho už nešla, čo býva neštandardné. Partnerky iných pretekárov tento závod nevynechajú. Ani s deťmi.

Okrem toho tvrdenia, že je Saganov súkromný život bez poškvrny, nepodporila ani mladá potetovaná kráska. V zákulisí Tour de France čakala Petra pri jeho karavane. Po medializácii sa však nemecká fyzioterapeutka Linda Odehová stiahla a športovec milenku vo svojom živote poprel. 

Katarína Smolková, teraz Saganová: Bojovala o titul Miss v roku 2007.
Katarína Smolková, teraz Saganová: Bojovala o titul Miss v roku 2007.
Archív Plus JEDEN DEŇ.

Bola priorita

Katarínina rodina, Smolkovci z Dolného Kubína, boli vraj v Monte Carle varení-pečení. Zatiaľ čo mama Petra Sagana, Helena sedela v starobinci v Tepličke nad Váhom a otec Ľubomír slávneho syna podporoval na tréningoch a súťažiach - sprevádzal ho takmer po celom svete, Smolkovci si užívali slnečné Azúrové pobrežie.
Oslovili sme preto rodičov Kataríny, čo si o útokoch na ich rodinu myslia. Či sa dcéra po rozvode plánuje opäť usídliť v Dolnom Kubíne, kde majú Smolkovci špičkový rekreačný penzión. V tom dokonca Peter Sagan nakrútil niekoľko reklamných spotov aj na produkty, ktoré predáva Katarínina rodina: „Peter si prirodzene obľúbil značky v rodinnom portfóliu Katky a nezištne pomáhal. Nepamätám si, že by ho niekto prosil, alebo nútil,“znela obhajoba Smolkovcov.

Monte Carlo: Zabývala sa tu Katarína s Petrom Saganom. Po rozvode bude musieť asi luxus opustiť.
Monte Carlo: Zabývala sa tu Katarína s Petrom Saganom. Po rozvode bude musieť asi luxus opustiť.
Martin Domok

Ostane v luxuse?

„O tom, kde Katka bude žiť, sa nechceme vyjadrovať. To je už ich súkromie,“ držali bobríka mlčanlivosti.
Negatívna kampaň proti Smolkovcom je, ako tvrdia, iba o závisti a ohováraní. Faktom ale je, že anonymné udania na ich adresu obsahujú množstvo informácií zo súkromia manželov Saganovcov, ku ktorým nemá prístup len tak hocikto. Smolkovci však majú svoje vysvetlenie: „Za kampaňou stoja nešťastní ľudia, ktorí, už ako aj Peter sám povedal, si to celé vymysleli. Kto a za akým účelom Katke dávajú rôzne nepravdivé nálepky, možno ukáže čas. Nám a myslím aj Petrovým rodičom je to úprimne ľúto, lebo obaja išli do vzťahu naplno, úprimne, s dôverou a láskou.“

Rodinka: Kataríniny rodičia a brat v penzióne, ktorý vlastnia v Dolnom Kubíne.
Rodinka: Kataríniny rodičia a brat v penzióne, ktorý vlastnia v Dolnom Kubíne.
Lýdia Jušková

 

Prečítajte si:

 

Myslíte si, že Katka využívala Petra kvôli peniazom? Zapojte sa do diskusie pod článkom 

VIDEO Plus 7 Dní