Fanúšikovia týchto dvoch zamilovaných chlapov zbožňujú! Čím si ich Honza Musil získal? Okrem iného aj  tým, že v ťažkých pandemických časoch šíri pozitívnu energiu. Svojim fanúšikom sa 53-ročný moderátor relácie Nebezpečné vzťahy, obľúbenej aj na Slovensku, prihovára milými slovami a vrúcnym úsmevom. „Buďte plný nádeje, buďte plný úsmevu, lásky a verte, že bude zase dobre,“ napísal začiatkom marca k fotografii so svojou dlhoročnou láskou – 31-ročným Košičanom Jakubom Bialým. Vzali sa v roku 2016 v pražskom parku Grébovka a Musilov o 22 rokov mladší partner je vďaka svojmu vyvolenému v tridsiatke už dvojnásobným dedkom.

Český moderátor Honza Musil sa za svoju manželku oženil veľmi mladý. Majú spolu dve dcérky. S manželkou sa však rozviedol a priznal sa, že je gay. V roku 2007 uzavrel so svojím dlhoročným partnerom Jakubem Pechrem registrované partnerstvo. No zaradil sa medzi prvých Čechov, ktorí zažili gay rozvod pre neveru. V roku 2016 však do toho ,praštil, opäť. V Prahe povedal áno mladému fešákovi Jakubovi Bialému (27).
Zdroj: blesk.cz

Varia a záhradníčia

Aj keď to momentálne tak vonku nevyzerá, príroda sa pomaly prebúdza a láka do svojho náručia všetkých záhradkárov. Prvé kvety už rozkvitli a mnohí sa už nevedia dočkať, kedy ich bude čoraz viac. Medzi nimi aj Honza Musil so svojim Jakubom. „Dnes sme opäť pracovali a zariaďovali na domčeku. Jakubko orezáva kry a usmerňuje ostružiny, aby do budúcna lepšie rástli,“ priznal sa nedávno fanúšikom na sociálnej sieti oddaný manžel aj hrdý dedko. Z fotografií, na ktorých je so svojim milovaným Jakubom, vyžaruje láska a harmónia. S fanúšikmi sa rád podelí o to, ako si uvaria chutné jedlo, zasadia kvety či starajú sa o štvornohého miláčika.

„A tak môžem v pokoji napísať, že aj napriek tomu, aký som, viem, kto som a kam patrím. Sme rodina. Máme úžasné dcérky, správne vnúčatá a perfektných partnerov. Som šťastný chlap, pyšný otec a ,praštenej dědeček´,“ priznal na Instagrame muž, ktorý bol kedysi ženatý so ženou a absolvoval náročnú liečbu, keď mu v roku 1996 diagnostikovali leukémiu.

Musilov domov plný kvetov v GALÉRII