Moderátor Vilo Rozboril (52) odštartoval pred pár dňami nové časti jokárskej relácie V siedmom nebi. Ako to pri začiatkoch býva, natáčanie bolo ohrozené. Tentoraz to skomplikovala nehoda moderátora Vila Rozborila. Pár dní pred nakrúcaním spadol z motorky, čím si spôsobil  škaredé zranenie. Okrem početných modrín a odrenín, sú najväčším problémom polámané a vykĺbené prsty na nohách.

„Vyzeralo to strašne! Každý prst smeroval niekam inam… Bol to hrozný pohľad. Ortóped povedal, že budem musieť mať dlho sadru. Tie prsty totiž musia byť fixované. Moja rozlúčka s letom ma bude stáť 5-6 týždňov,“ povedal doráňaný Vilo. Akýmsi šťastím v nešťastí bola lokalita, v ktorej sa mu nehoda stala. „Spadol som z motorky rovno pred vchodom do nemocnice na Miczkiewicovej ulici. Motorku som len nadvihol, ochotný chlapec mi ju zatiahol do dvora a dokrivkal som do nemocnice. Bolo to strašne bolestivé, ale na druhej strane, lepšie miesto som si ani nevedel vybrať,“vysvetlil s iróniou jojkársky moderátor.

Dodáva, že nehoda na motorke ho niečo naučila. „Ponáhľanie sa totiž neznamená, že človek stihne viac vecí. Keď sa človek ponáhľa, je akurát viac vystresovaný. Pravdou je, že som si to uvedomil, odkedy doma ležím s tou nohou. Prvé dva dni som bol nervózny, že či som niečo nezmeškal. Ale potom sa dostanete do hladiny, keď to využijete na to, že si zoradíte myšlienky a vyčistíte si hlavu,“ dodal Rozboril, ktorý nakoniec aj moderovanie zvládol bez problémov. „Nakrúcali sme v štúdiu s Vilovou ortézou,“radovali sa jojkári, ktorí zverejnili fotku moderátora s nepríjemnou ozdobou na nohe.

Fotografie Rozborila a jeho zranenej nohy nájdete v našej GALÉRII.