O ich romantickom vzplanutí ako prvý koncom marca informoval náš týždenník, ktorý tiež priniesol exkluzívne fotografie. Dvojicu spojila markizácka šou Let´s Dance, v ktorej Kristína tancovala a Expl0 sedel hľadisku. Po jej vyvrcholení už herečka nič nezatĺkala.

"Pre mňa bolo Let´s Dance nezabudnuteľnou jazdou a výstupom z komfortnej zóny. Až takej, že sme zrazu dvaja," napísala na sociálnej sieti k fotke, na ktorej sa na seba s youtuberom zamilovane pozerajú. Na Instagrame následne obaja zverejňovali zaľúbené fotky a zaláskované odkazy.

V máji spolu účinkovali v youtubovej šou moderátora Sajfu Level Lama, kde hrali videohry a odpovedali na jeho zvedavé otázky. "Moji fanúšikovia boli veľmi prajní a všetci moji kamoši sa veľmi tešili. Neviem, či preto, že ma videli spokojného alebo videli, že Kristína je úplne super. Z blízkeho okolia sme dostali perfektné reakcie,“ povedal Expl0 o začiatkoch vzťahu.

Lenže ako píše Plus JEDEN DEŇ, už krátko po skončení Let´s Dance to medzi umelkyňou a youtuberom začalo škrípať. "Už počas prvých mesiacov sa stihli niekoľkokrát rozísť a dať sa opäť dokopy. Taký taliansky vzťah. Niektoré páry majú prvú krízu po roku, oni to stihli už po pár týždňoch," povedal denníku informátor.

Vzťah Svarinskej a Expl0iteda nakoniec skončil rozchodom po siedmich mesiacoch.  Ako uvádza Nový Čas, mal to byť úspešný youtuber, kto dostal košom.  "Áno, je pravda, že sa rozišli," povedal pre denník zdroj, čo následne potvrdil aj samotný Expl0. "Septembrové kopačky,“ uviedol.

Ako to Svarinskej a Expl0vi pristalo, si pozrite v GALÉRII.

Kristína pred dvoma týždňami zverejnila na sociálnej sieti uplakanú fotku s textom: "Čo znamená navždy? Niekedy len jednu sekundu.“ Jej expriateľ zase nedávno zverejnil výsledky svojich DNA testov, kde prezradil, že má veľkú náchylnosť na zlomeniny a do sveta poslal veľavravný odkaz: "Možno preto mám furt zlomené srdce.“