Herečka a spiritualistka Silvia Šuvadová zastáva názor, že súčasné americké voľby, v ktorých Joe Biden porazil protikandidáta Donalda Trumpa, boli zmanipulované. „Spojené štáty stále nemajú prezidenta a kto ním bude, rozhodne najvyšší súd,“ tvrdí s tým, že výsledok, ktorý Amerika prezentovala ako oficiálny, odmieta akceptovať.

Pravdu ukáže súd 

Svoju priazeň Silvia Šuvadová Donaldovi Trumpovi prejavovala aj pravidelnými meditáciami, ktoré mali jej favoritovi pomôcť k víťazstvu. No nestalo sa. „Nie, nie som spokojná s výsledkami,“ povedala nám otvorene a uviedla tiež dôvody, pre ktoré je presvedčená, že voľby boli zmanipulované. „Pravidelne monitorujem alternatívne média, ktoré pravidelne informujú o tom, že sa ponachádzali hlasy ľudí, ktorí neexistujú, aj zahodené hlasovacie lístky, ktoré prišli poštou. Ja Trumpa sledujem pozorne a on už v júni prehlásil, že tieto voľby budú najväčším podvodom v dejinách,“ hovorí a opakuje, že výsledky volieb odmieta akceptovať, pokiaľ, ich nepotvrdí najvyšší súd, ku ktorému sa schyľuje. 

Zmanipulovaní umelci 

Kariéru svojho prezidentského favorita má podľa vlastných slov dobre zmapovanú. „Bolo neuveriteľné sledovať, čo všetko spravilo s Hollywoodom a všetkými umelcami, keď sa stal prezidentom Donald Trump. Predtým boli všetci apolitickí a pozitívni, no zrazu sa z nich stali veľmi nahnevaní ľudia. Vyzeralo to, akoby mal celý Hollywood nadiktované, nenávidieť Trumpa. Všetci si z neho robili hnusnú srandu. Ešte aj Jim Carrey, ktorého som poznala ako skvelého človeka a ktorý chcel šíriť lásku, o ňom začal robiť príšerné karikatúry. A Ariana Grande takisto,“ konštatuje rozčarovane Šuvadová. „Len dúfam, že sa tí ľudia dokážu pozorovať, kým sa stali. Trump z nich vytiahol ich pravú tvár. A že liberáli. Je to celé veľmi zvláštne,“ krúti sklamane hlavou Silvia. 

Pozrite si v GALÉRII zábery Silvie Šuvadovej, ktoré ju zachytávajú aj počas meditácie za úspech Donalda Trumpa 

V aktuálnom čísle PLUS 7 DNÍ sa dozviete aj ako americké voľby okomentovala Zuzana Belohorcová a Celeste Buckinghamová