Bývala tanečnica a manželka úspešného hokejistu Mariána Gáboríka(38) Ivana(33) je v pokročilom štádiu tehotenstva a na svoje prvé bábätko sa budúci rodičia už veľmi tešia. Príchod dieťatka na svet sú nielen radosti, ale aj starosti. Zohnať všetko potrebné, aby ich potomkovi nič nechýbalo, dá niekedy poriadne zabrať, a to nielen psychicky či fyzicky, ale predovšetkým finančne.

 

Známa kráska v týchto dňoch priznala, že sa ocitla v nepríjemnej situácii. Objednala si luxusný nábytok do detskej izby, ktorý často propaguje mnoho známych Sloveniek, ten však ani po dvoch mesiacoch doteraz nemá, hoci zaň už dávno zaplatila.

„Nezvyknem sa negatívne vyjadrovať k firmám, ale chcela by som zabrániť, aby sa podobná vec nestala aj iným nastávajúcim rodičom,“priznala dôvod, prečo o tejto skúsenosti verejne hovorí. „Od 2.2. čakáme na detský nábytok, ale dodnes nič nemáme. Naša interiérová dizajnérka, s ktorou spolupracujeme na zariadení detskej izby, objednala nábytok a tiež aj zaplatila na základe zálohovej faktúry, ktorú táto firma vystavila vo výške 100%. Tovar nebol dodaný, neodpisujú na maily, zmizli kontakty na ich eshope, nedá sa na nikoho z konateľov nakontaktovať, v predajni vám tiež nepomôžu. Takýto prístup som od takej firmy vôbec nečakala a som sklamaná,“ priznáva Ivana, ktorá dúfa, že sa ostatní z ich zlej skúsenosti poučia.

Jednou z tých, ktorým Ivana zjavne pomohla ušetriť peniaze alebo nervy, je aj speváčka Mária Čírová(31), ktorá je tiež v radostnom očakávaní a už rovnako ako Ivana začína pokukávať po výbavičke. „Sila! Akurát dnes sme pozerali s Mariánom ich eshop. Dík za info,“ napísala prekvapená Mária.

Aj keď teraz všade vo svete zúri pandémia a mnohé obchody a podniky sú zavreté, to neznamená, že prevádzkovatelia či majitelia, by so svojimi zákazníkmi nemali komunikovať, či sa zatajovať. V diskusií pod jej statusom na sociálnej siete sa jej mnohé mamičky ozývajú a radia, čo má známa kráska robiť, alebo rovnako priznávajú, že majú podobnú skúsenosť. Zdá sa, že jej iba ostáva dúfať, že sa čoskoro dostane aspoň k svojim peniazom, keď už postieľky a komody sa nedočkala.

Fotografie tehotnej Ivany nájdete v našej GALÉRII