S vplyvom prichádza zodpovednosť - je heslo ankety popularity Social Awards, ktorú Strausz Plačková v prvom ročníku ovládla. Získala najviac hlasov spomedzi všetkých slovenských influencerov. O rok ju preto organizátor vyňal z nominácií, aby „dostali prednosť ďalší a mladší“. Zuzana o to požiadala sama a v živom prenose TV DOMA odhalila svoju dušu. „Takto verejne sa chcem ešte raz poďakovať fanúšikom. Neuverili tomu, čo sa o mne v médiách hovorí. Neverte, čo počujete a vidíte, ak sa v skutočnosti nestretnete s tým človekom,“ apelovala na slovenský národ, zatiaľ čo ju z publika sledovala expremiérka Iveta Radičová či markizácky moderátor Michal Kovačič.

Tvár Miss Universe

V tomto roku sa stala tvárou Miss Universe SR, ktorú organizuje Silvia Lakatošová, aj markizáckej reality šou Love Island, vysielanej z Kanárskych ostrovov, kde trávila niekoľko dní pred zatknutím. Spolupracovať s ňou chcel azda každý. „Po všetkých našich stretnutiach som na milión percent presvedčená, že tej Zuze sa darí nie preto, že to ‚obkecá‘, ale preto, že vás neklame svojimi produktmi. A to je výsadou máloktorých podnikateľov,“ vynášala ju do nebies aj moderátorka Jasmina Alagič.

No po zadržaní mnohí, ktorí Zuzanu osobne poznajú, začali dávať od nej ruky preč. Zopár najbližších išlo poraziť. „Hlavne keď vidím ľudí, ktorí si zdieľajú akože vtipné meme, ktorí ešte pred týždňom v podniku prosili Zuzku o reklamu a zdieľanie,“ komentovala udalosti Plačkovej kamarátka Doriss1920.

Viac FOTO v GALÉRII >>

Silvia Lakatošová zatiaľ prestala zdvíhať telefón a svoje vyjadrenie nám sprostredkovala cez esemesku. „Túto správu som sa dozvedela z médií. Príprava súťaže pokračuje, nemá to s tým nič spoločné,“ napísala šéfka Miss Universe SR pre PLUS 7 DNÍ. Len niekoľko dní pred plánovaným finálovým večerom, ktorý chcela šíriť do sveta s pomocou Plačkovej cez sociálne siete. Aj Jasmina Alagič, ktorá aktívne so Zuzanou spolupracuje, zvolila opatrný slovník. „Aj keď sa veľmi snažím učiť nedávať nevyžiadané rady, jednu skúsim: čo ak by sme nechali súdenie na tých, ktorí na to majú právo, a čo sa mňa týka, celý život všetkým ľuďom bez rozdielu želám iba to, čo si zaslúžia na základe svojich činov,“ komentovala Plačkovej opletačky so zákonom opatrne.