Pred víkendom slovanisti napäto očakávali, ako sa skončí zápas s gréckym klubom PAOK Solún. Do Grécka odletel s tímom aj generálny manažér bratislavského futbalového klubu Ivan Kmotrík mladší. Slovan nakoniec prehral 2 : 3, ale do skupinovej fázy Európskej ligy postúpil. Oslavovalo sa už počas návratu do Bratislavy. Na palube lietadla to syn jedného z najbohatších Slovákov - podľa záberu, ktorý sám zverejnil na sociálnej sieti - roztočil.

Vtipkoval?

Napriek prehre panovala v lietadle dobrá nálada. Vidieť, že mladý Kmotrík nie je žiadny drž­groš, kamarátov v oblakoch riadne pohostil. Ako na fotografii badať, na stole nechýbal tvrdý alkohol, pivo a dve drobnosti, ktoré u mnohých vrátane premiéra Petra Pelleg­riniho museli evokovať špáradlá.

Po zápase: Kmotríkov veľkolepý príchod s fľašou v ruke.
Po zápase: Kmotríkov veľkolepý príchod s fľašou v ruke.
Zdroj: MICHAL SMRČOK

Keďže však syn biznismena Ivana Kmotríka (60) na seba v poslednom čase upozorňuje za každých okolností, vtipkári mali, samozrejme, pikantnejšie asociácie. Pred Kmotríkom mladším je totiž pri pomarančovom džúse rozložené niečo, čo si môžeme vysvetľovať všelijako. Možno si toho bol syn jedného z najbohatších Slovákov vedomý. Do kamery sa totiž len pousmial a video poslal na svoj verejný instagramový profil.

Mladý Kmotrík má za sebou viacero kontroverzných káuz. Meno mu spravili aj jeho opletačky so zákonom. Azda najznámejší je škandál, keď na futbalovom štadióne pred kamerami hajloval. V máji minulého roku ho disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu potrestala pokutou 10-tisíc eur za hrubé nešportové správanie. Nedávno ho obžalovali z prečinu prejavu sympatie k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd. Za Kmotríkom mladším utekal aj futbalista Vladko Weiss, keď pred troma rokmi nasúkal do svojho Mercedesu G desať ľudí. Banda z „géčka“ neskôr vyviazla bez vážnych sankcií. Čím nás ešte tento dedič prekvapí?

FOTO Kmotríkovej zábavky nájdete v GALÉRII >>