Herečka Simona Stašová (65) má za sebou dve nevydarené manželstvá a jeden osudový vzťah "bez papiera". Simona priznala manželstvo s večným princom z Popolušky Pavlom Trávníčkom, ale veľká láska to zrejme nebola, keď po rokoch len skonštatovala, že v reálnom živote sa s princom ťažko žije.

Skutočnú lásku však pocítila k Talianovi Eusebiovi Ciccotimu a hercovi Pavlovi Skřípalovi. Z týchto svojich osudových vzťahov má dvoch synov Marka a Vojtu. Vzťahy však nevydržali, ale ona napriek tomu roky dúfala, že tá naozajstná láska na ňu ešte stále čaká.

Dcéra Jiřiny Bohdalovej je presvedčená o tom, že každému za život patria práve tri osudové lásky. "Dve osudové lásky sú otcovia mojich detí," tvrdí  herečka. A pre toho tretieho jej stále zostávalo jedno voľné miesto. Zdá sa však, že "na staré kolená" predsa len našla spriaznenú dušu, hoci sa to začalo celkom nenápadne a nevinne.

 

Simona si totiž zmyslela, že chce naštudovať hru Na zlatom jazere, len potrebovala vhodného hereckého partnera. Napokon, vo filme jej postavu stvárnila legendárna Katharine Hepburnová a jej partnera Henry Fonda. Simone sa podarilo nájsť adekvátneho hereckého partnera, ale nielen to.

 

Bohdalovej dcéra priznala partnera, pozrite, KTO to je!

Keď Simona hľadala hereckého partnera, oslovila slávneho českého herca, ktorého pred rokmi preslávila úloha v legendárnom českom seriáli. A porozumeli si nielen čo sa roly v hre týka,  ale aj oni dvaja ľudsky, Obaja toho totiž v živote preskákali naozaj dosť. Pozrite si, kto sa stal spriaznenou dušou Bohdalovej dcéry Simony Stašovej. Kedysi z neho išli ženy do kolien.