Známa česká dvojica sa brala v roku 2000, rozchod prišiel v roku 2012. Hoci spolu zabávač a speváčka už desať rokov nežijú, k rozvodu sa dlhé roky nemali. Ako pripomína Super.cz, Genzer a Finková to vysvetľovali lenivosťou, nechuťou riešiť úrady či nedoriešenými dlhmi.

"Máme sa radi, máme spolu deti, to sa nedá škrtnúť,“ povedal portálu herec v roku 2021 s tým, že konečne sa rozhýbali k riešeniu rozvodu. "To už sa musí, aby sme mali všetci potom kľud. Nechali sme to dosť dlho spať a už sa to musí urobiť, aby sme boli obaja v pohode,“ povedal Genzer. S Finkovou sú rozídení tak dlho, že ich dcéra Viktória stihla dospieť a má dnes 23 rokov. Rozvodový súd tak musel riešiť len starostlivosť o syna Matyáša (13).

Ako vyrástli deti Genzera a Finkovej sa pozrite v GALÉRII.

"Už za sebou máme súd o pridelenie detí, teda Matyáša. Čaká nás už len posledné pojednávanie, len musíme nájsť termín, kedy budeme môcť prísť obaja. Nechceme posielať právnikov, ale ísť tam osobne, aby sme si urobili selfíčka so sudcom. Obaja sa na to tešíme, aj keď je to smutná vec, že niečo sa končí. Hľadáme len termín, aby sme si to fakt užili,“ prekvapil Genzer koncom roka 2022 v rozhovore pre Super.cz.

 

A dnes už je jasné že známa dvojica sa svojho "veľkého dňa“ dočkala. Zabávač to potvrdil pre program Showtime na CNN Prima News. "Máme po rozvode s Lindou po toľkých rokoch, takže ona je slobodná a ja som slobodný,“ oznámil Genzer. Na posledné pojednávanie dokonca doniesol Finkovej kvetinu, čím zaskočil všetkých prítomných, keďže sa také niečo pri rozvodoch často nestáva.

"Prebehlo to úplne v pohode. Ja som jej priniesol kvetinu, to tam vraj ešte nikdy nevideli. Keď čítali rozsudok, tak sme sa postavili, potom si sadli, poplakali si a zase sme si šli každý po svojom,“ porozprával.  Dnes už exmanželia sa zjavne preniesli aj cez tému financií, ktorú nemali vysporiadanú. Ako pripomína Blesk.cz, Finková sa v minulosti posťažovala, že jej Genzer neposielal na deti žiadne alimenty, ale na druhej strane im zaplatil, čo bolo potrebné.

FOTO Genzera s Finkovou v GALÉRII.

Speváčka je už niekoľko rokov šťastne zadaná, jej bývalému manželovi sa v láske darí menej. V roku 2018 mu skrachoval vzťah so snúbenicou Markétou. Len nedávno sa druhýkrát rozišiel s priateľkou Pavlou, s ktorou sa zoznámil v tom istom roku.