Nevyšlo to podľa predstáv. Miss Slovensko 2006 Magdaléna Šebestová (37) sa nám minulý rok v lete priznala, že po jej boku je nový muž - mladý podnikateľ Michal Fresser, ktorý bol viac ako dobrá partia. Po vyše pol roku je však randeniu koniec. Ako sa PLUS 7 DNÍ podarilo zistiť, brunetka už so šéfom biotechnologickej spoločnosti netvorí pár. Medzitým sa v jej živote objavil nový nápadník.

Ako kamaráti

V roku 2019 Magdaléna Šebestová prežila najťažšie obdobie. Takmer sedemročný vzťah s bývalým futbalovým reprezentantom Jánom Ďuricom (38), s ktorým má šesťročnú dcéru Ninu, nevydržal a oni dvaja išli od seba. Športovec dlho sám neostal a už v januári roku 2020 si na Ples v opere vykračoval s modelkou Dianou Kačurovou (28).

Nový muž sa objavil aj v živote slobodnej mamičky. Keď Šebestovej začal posielať kytice kvetín, ktorými sa pýšila na sociálnej sieti, zistili sme, že išlo o Michala Fressera, podnikateľa a generálneho riaditeľa biotechnologickej spoločnosti, ktorá vyvinula unikátnu plat­formu na produkciu vakcín s rôznym zameraním. Minulý rok vyprodukovala aj sľubnú peptidovú vakcínu proti COVID-19.

„S Michalom sa poznám dlhé roky a k svojmu súkromiu sa nechcem vyjadrovať,“ odvetila nám vtedy Magdaléna na otázku, či tvoria pár. Neskôr sa spolu ukázali v spoločnosti a zdalo sa, že im to klape.

Po viac ako pol roku je už všetko inak. „S Mišom sme sa rozišli ešte v januári, lebo náš vzťah bol viac kamarátsky, to je celé. Viac k tomu nemám čo povedať, lebo takéto súkromné veci nerada komentujem,“ odvetila pre PLUS 7 DNÍ Šebestová.

Rozchod už bývalá misska zjavne predýchala. Najnovšie sa opäť verejne chváli fotografiami s krásnymi kyticami, ktoré dostáva. „Ďakujem za takéto drobné prekvapenia v práci,“ vyznala sa brunetka a pridala aj hashtag v angličtine Somebody made my day, čo v preklade znamená Niekto mi urobil deň.

FOTO frajera, s ktorým sa Šebestová rozišla, v GALÉRII >>

V kuloároch šoubiznisu sa pošuškáva, že po svojom boku má už nového muža. Ona však ohľadne nápadníka aj tentoraz záhadne mlčí, hoci novú známosť nepopiera. „To vôbec nebudem komentovať. Nebudem s médiami rozoberať, kedy sa s niekým rozídem či začnem chodiť,“ dodala na záver.

Prečítajte si aj: