Vždy vedel, ako upútať pozornosť! Rytmus svojím štýlom života už roky priťahuje pozornosť. Sledujú ho jeho fanúšikovia, ale neprehliadnu ho ani tí, ktorí ho príliš nemusia. A teraz dal o sebe zase naplno vedieť.

Leto je v plnom prúde, uvoľnili sa korona opatrenia, a tak si na svoje konečne prídu milovníci festivalov a koncertov. Jedno takéto podujatie, na ktorom nechýbal ani Rytmus so svojím Kontrafaktom, je festival Zrće v Chorvátsku. A užili si ho, ako sa patrí, nielen Rytmusovi fanúšikovia, ale aj on sám.

Rytmus sa na túto príležitosť vymódil tak, že bol neprehliadnuteľný. Na sociálnej sieti sa na radosť fanúšikov pochválil fotkami, ku ktorým pripísal textík, v ktorom sa vyznal, že okrem rapera sa v ňom skrýva aj milovník módy: "Baviť sa o hodnote tohto outfitu je zbytočné, lebo len šperky stáli vyše 100tis €. Milujem moju robotu, lebo v náplni práce je fashion."

 

Rytmus svojím outfitom šokoval, pozrite si FOTO!

Mnohí fanúšikovia mu jeho outfit chválili, iných ním vyviedol z miery, poniektorým prekážalo, že sa zase vystatuje, koľko to všetko stálo. Najlepšie však Rytmusa v tomto outfite "vystihla" fanúšička, ktorej na to stačili len dve slová, veď pozrite v GALÉRII!