Raper Patrik Rytmus Vrbovský (45) a moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská (33) sa prezentujú ako večne zaľúbený párik, ktorý sa naplno venuje výchove syna Sanela. Dvojica sa už niekoľkokrát pochválila vyjadreniami na sociálnej sieti, že úprimnosť a vzťah bez klamstiev je pre nich prioritou. Pred pár týždňami však nastal moment, kedy Patrik nemal na výber a svojej polovičke musel klamať.

Tajil to

Dôvodom bol fakt, že raper prijal ponuku od televízia JOJ, kde sa stal súčasťou pripravovanej šou Česko Slovensko má talent. Zasadol si do porotcovského kresla a vychutnal si dva natáčacie diely. Jeho manželka, ktorá spolu s Dávidom Granským šou moderuje, o pripravovanej "hosťovačke" ani len netušila. „Nevedela vôbec nič a ja som jej musel klamať, čo bolo pre mňa dosť ťažké, lebo my si neklameme," povedal Patrik pre televíziu JOJ tesne pred natáčaním.

V porote zaskočil raper herečku Dianu Mórovú, ktorá mala vraj neodkladné pracovné povinnosti. Predtým, ako sa spustili kamery, sa Rytmus priznal, že na natáčanie a hodnotenia sa veľmi teší. „Nemám žiadne očakávania. Nechám sa uniesť momentom, všetkým, čo bude tu a teraz. Nebudem sa štylizovať do nejakej polohy, budem taký, aký som. Ale pevne verím, že nebudem negatívny porotca. Nechám sa prekvapiť, nemám nič špeciálne, čo by som rád videl, teším sa na každé dobré vystúpenie," dodal ešte v zákulisí.

Nečakaný dar

Z reakcie Jasminy bolo taktiež cítiť, žeju manželova prítomnosť prítomnosť počas natáčania zaskočila. „Ale bolo krásne, že sme spolu po prvýkrát na niečom spoločne robili. Zrovna to bolo na deň mojich narodenín, takže to bol pre mňa darček,“ povedala moderátorka, ktorá tridsiate tretie narodeniny oslávila v práci, ale po boku manžela.

Rytmusove FOTO z natáčania nájdete v GALÉRII