Jan Hršínský sa s Libušou Šafránkovou kamarátil od rannej mladosti, spolu sa objavili aj viackrát pred kamerami. Zahrali si spolu v Babičke, v Troch orieškoch pre Popolušku či v komédii Můj brácha má prima bráchu. A kamarátmi zostali aj potom, keď si obaja založili vlastné rodiny. Jan Hrušínský sa oženil s herečkou Milušou Šplechtovou, Libuna, ako Šafránkovej zvykol hovoriť, sa zase vydala za Josefa Abrháma. Kým Libuše mala len jediného syna, Jan Hriušínský má dve dcéry, Kristýnu a Barboru. A dcéra Kristýna je tiež pokračovateľkou ich slávneho hereckého rodu.

Kristýna Hrušínská síce spočiatku nešla v šľapajach svojich rodičov, vyštudovala odbornú školu cestovného ruchu, odbor sprievodcovstvo, ale neskôr bola prijatá na Divadelnú fakultu AMU a "bolo vymaľované". Dnes pôsobí v divadle svojho otca Divadle na Jezerce, za manžela ma režiséra Matěja Balzara, spolu majú syna Vojtěcha (narodený 2017).

Kristýna po svojich rodičoch zdedila nielen herecký talent, ale asi aj všetku krásu, a tak je z nej naozaj sexi kosť. Najnovšie sa teda prezentovala nielen herectvom, ale aj šteklivými fotkami, ktoré nafotila pre pánsky magazín Playboy. Pôvodne to nebol zámer, išlo skôr o žart jej manžela, no ako sa ukázalo, s Kristýnou neradno žartovať, najmä nie na takéto témy...

Hrušínského dcéra Kristýna je riadna kosť, pozrite jej šteklivé FOTO!

 

Kristýna totiž najnovšie účinkuje vo filme Pánsky klub, kde má rolu terapeutky eroticky závislých mužov, ktorý režíroval jej manžel Matěj Balzar. Produkcia aj jej manžel to najskôr brali ako vtip, že by mohla pózovať v Playboyi v rámci propagácie filmu. Keď však videli jej reakciu, že sa vôbec nezdráha, ale že ju to dokonca potešilo, chopili sa toho a už to išlo. Svojich slávnych rodičov o tom však radšej neinformovala... Ale keby bol problém, hneď mala poruke "dobrý dôvod", že týmto "hanbatým" počinom vlastne propaguje aj otcovo Divadlo na Jezerce, pretože film Pánský klub bol nakrútený vlastne podľa divadelnej hry Pánský klub, ktorá sa hráva práve na doskách zmieneného divadla. Nuž, šikovné dievča, tá Kristýna, ale aj riadna šupa, veď pozrite FOTO v GALÉRII!