Vyberavý! Peter Sagan (29), ktorý ročne zarobí šesť miliónov eur, patrí k najžiadanejším „slobodným“ mužom vôbec. Napriek tomu, že je stále papierovo ženatý s manželkou Katarínou (31), s ktorou má syna Marlona (1,5), už rok spolu oficiálne netvoria pár. A tak sa okolo neho krúti čoraz viac sexi žien. Na nedávnej Tour de France ho fotografi prichytili hrkútať si so sexi španielskou hosteskou Mariam Agredanovou. Najnovšie v Paname žiaril v spoločnosti sexi Paoly Carraterovej. Obe krásky sú medzi hŕstkou vyvolených, ktoré trojnásobný majster sveta sleduje na Instagrame. Na útlom zozname je len zopár Sloveniek a ich mená vás zaručene prekvapia. Manželku Katku tam budete darmo hľadať.

Zaujali ho exotické krásky

Najznámejšieho slovenského cyklistu Petra Sagana sleduje na Instagrame 1,6 milióna fanúšikov z celého sveta. Množstvo žien by bolo rado, keby Tourminátor, ako ho prezývajú, prejavil o ne záujem aspoň na sociálnej sieti. Ten je však poriadne vyberavý. Na Instagrame sleduje len stovku ľudí, väčšinou cyklistov a známych z tejto brandže. Dám je medzi sledovanými menej. Keď nerátame rodinnú príbuznú Vanessu Saganovú či ďalšiu mladú Žilinčanku, upútal ho presný tucet krások.
Väčšinu z nich tvoria modelky hovoriace po španielsky vrátane spomínanej hostesky Mariam Agredanovej, s ktorou sa zviditeľnil na nedávno skončenej Tour de France. Dokonca si v jeho objatí s radosťou zapózovala.

Ďalšou „Saganovou“ kráskou hovoriacou po španielsky je Paola Carreterová. Práve s ňou si v týchto dňoch pred pretekmi Grand Fondo v Paname nielen zabicykloval, ale pôvabná brunetka ho sprevádzala aj na následnej večeri. Paola, ktorá má na starosti prípravu a propagáciu celého podujatia, dokonca od Sagana dostala zelený dres, ktorý jej podpísal. „Toto je sen, ktorý sa stal skutočnosťou,“ napísala pod záber s Petrom exotická kráska, ktorá sa podľa jej fotografií tiež intenzívne venuje bicyklovaniu.

Preferuje cudzinky: Peter sleduje niekoľko modeliek hovoriacich prevažne po španielsky.
Preferuje cudzinky: Peter sleduje niekoľko modeliek hovoriacich prevažne po španielsky.
Zdroj: INSTAGRAM

Ňou sa však zoznam žien, ktoré Peter sleduje na Instagrame, nekončí. Peter sa zaujíma tiež o dve svetové celebrity - herečku Holly Hornovú a speváčku Avril Lavigneovú. A len o dve mediálne známe Slovenky. Ani jednou z nich nie je jeho zákonitá manželka Katarína, tá mu však nezostáva nič dlžná, nesleduje ani ona jeho.