Hoci Peter a Katarína Saganovci už nejaký ten rôčik nežijú spolu, synovi Marlonovi sa venujú obidvaja a majú z neho veľkú radosť. Doteraz jeho tvár pred verejnosťou neukazovali, toto je však už minulosť. Peter totiž svojho synátora predstavil po pretekoch, keď spolu s ním a mamou Katarínou prišli osláviť jeho úspech do cieľa Giro d´Italia pred milánske Duomo.

Peter syna zobral napokon aj na  oficiálne vyhlásenie víťazov, a tak syna ukázal celému svetu. A veru, Saganovci majú byť na koho pyšní! Peter získal cyklámenový dres, a rovnaký dostal aj jeho syn Marlon, ktorý v ňom bol neodolateľný. Marlon si prítomných divákov získal aj tým, že sa vôbec nebál a pôsobil veľmi odvážne a detsky príjemne.

Katka Saganová sa potom na sociálnej sieti pochválila fotkami malého Marlona, na ktorých mu konečne bolo vidno jeho tvár v plnej kráse. Fanúšikovia sa tak hneď začali dohadovať, na koho sa viac podobá. Mnohí tvrdili, že má oči celkom po otcovi, dokonca, že je celý po otcovi. Iným sa zase zdalo, že je mix Katky a Petra, ďalším sa podobal aj na deda Sagana.

 

Pozrite, aký fešák rastie zo Saganovho syna Marlona!

V každom prípade sa fanúšikovia zhodli, že aj napriek tomu, že sa Katka a Peter rozišli, za toto ten ich vzťah stál, že majú takého nádherného syna. Pozrite si  foto Marlona v GALÉRII. Čo si myslíte vy, na koho sa viac podobá?