Mladá slovenská herečka, ktorá mala celú kariéru pred sebou, už nie je medzi nami. Dnes sa po Slovenskom národnom divadle začala šíriť správa, že najmladšia činoherná herečka našej prvej scény Monika Potokárová (†27) zomrela. „Je to pravda,“ potvrdila nám smutnú správu hovorkyňa SND Izabela Pažítková, ktorá príčinu smrti nechcela komentovať.

Vedenie Slovenského národného divadla prijalo s hlbokým smútkom správu o úmrtí poprednej mladej členky Činohry SND Moniky Potokárovej. Narodila sa 30. júna 1992 v Prešove, náhle nás opustila dnes 25. novembra 2019. V Monike Potokárovej stráca naša kultúra a umenie jednu z najtalentovanejších predstaviteliek mladej hereckej generácie. Česť jej pamiatke!" uviedlo neskôr SND na svojich oficiálnych stránkach.

Podľa našich prvotných informácií si mladá umelkyňa vraj sama siahla na život.Nebolo vidieť, že by ju niečo trápilo. Teraz mala hrať v novom filme Terezy Nvotovej," prezradil nám šokovaný zdroj z Monikinho okolia.

Monika Potokárová v minulosti chodila s hercom Samom Spišákom a aktuálne bola partnerkou herca Roba Rotha, s ktorým sa pred pol rokom údajne tajne zobrali. Minulú stredu hrali bok po boku divadelné predstavenie. "A my sme ju ešte v sobotu videli v divadle... Je to hrozné," napísal jeden z divákov Národného na socialnej sieti.

Rodine a blízkym vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

FOTO mladej herečky nájdete v GALÉRII.

Prečítajte si tiež: