Ich poznatky sú neuveriteľné, súkajú ich len tak z rukáva! Tak to vyzerá, keď pozeráte Duel šampiónov na RTVS, kde sa stretli tí najlepší hráči vedomostnej súťaže za vyše 10 rokov! Hlavne jeden z nich sa divákom vryl do pamäti!

Slavo Hlásny (41) z Levíc, ktorý v roku 2016 nedal súperom prakticky šancu! Včera nastúpil do semifinále, pozrite, ako sa po šiestich rokoch zmenil!

Na čo použil výhru?

V semifinálovom kole Duelu šampiónov proti sebe nastúpila dvojica najúspešnejších finalistov Duelu vôbec. Projektový manažér na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite Martin z Nitry a spomínaný lektor ďalšieho vzdelávania Slavo z Levíc.

Martin je druhým najúspešnejším hráčom súťaže, keď vyhral dovedna 24-krát a odniesol si tak so sebou 17 980 eur. Súťažil v lete 2016 a premožiteľa nenašiel, no zo súťaže odstúpil na základe vlastného rozhodnutia, nebyť toho, možno by už vtedy nastúpil proti Slavovi.

Ten začal „úradovať“ v súťaži na jeseň 2016 a je najúspešnejším hráčom vôbec. Súperov „odrovnal“ vedomosťami dovedna 33-krát! Premožiteľa nenašiel, no vypadol preto, že skončil v mínuse. Rekordný počet víťazstiev mu vyniesol krásnych 31 500 eur! Ako v roku 2017 priznal denníku Plus JEDEN DEŇ, suma mu veľmi pomohla. Vzhľadom na to, že časy sú neisté, tak som sa to snažil investovať do nehnuteľností,“ prezradil, na čo použil peniaze. Dovolenku nestíhal, lebo ho stále niekto niekam pozývali. „Nechcem dať nikomu košom. Je to pre mňa veľmi milé, takže sa stále cítim ako na dovolenke. Na besedách som veľmi často aj hosťom,“ dodal Slavo v roku 2017, keď si ešte stále si užíval svojich „15 minút slávy“. Objavil sa napríklad aj v JOJ-kárskej šou Uhádni môj vek. V ležérnom oblečení, s polodlhými vlasmi a hlavou plnou vedomostí, pôsobil Slavo sympaticky, skromne, ako taký „pohoďák“ od vedľa, nečudo, že si ho diváci obľúbili. Čo sa zmenilo po šiestich rokoch?

Viac šťastia v láske

Semifinálový duel bol napínavý až do poslednej súťažnej otázky. Súperi boli vyrovnaní. Hoci Slavo mal na konte viac správnych odpovedí, len 50 eur ho šokujúco pripravilo o finále. Zahrá si teda aspoň v malom finále o tretie miesto.

Slava na semifinále podporovali priateľka Jarka a spoločná kamarátka Majka. Podľa Jarky rozhodlo v prospech súpera Martina povestné „šťastíčko“. Na partnera sa rozhodne nehnevá. „Bože chráň, nie,“ odpovedala v zákulisí bezprostredne po prehre Slava. Svedčilo o tom aj následné objatie so Slavom. Kým sa moderátor Gregor Mareš lúčil s divákom, tí si v pozadí mohli všimnúť vrelé objatia Slava s Jarkou, dokonca „ruku šmátralku“, ktorou si Slavo svoju milú držal za pozadie. Nuž, tentoraz Slavo nemal až také šťastie v hre, no zjavne ho má v láske.

Nežnosti Slava s priateľkou pred kamerami v GALÉRII

Slavo po šiestich rokoch prišiel do Duelu i so zmenenou vizážou, voľnú košeľu vymenil za elegantnejšiu a dobre padnúcu. Ešte vo štvrťfinále mal neupravené dlhé vlasy, no na semifinále prišiel štýlovo ostrihaný. Ani brada mu už nerastie ledabolo, ale je upravená, ako od barbera. Slavovi rozhodne rekordné víťazstvá v Dueli nepomohli len finančne, ale aj navonok.

FOTO ako za rekordman Slavo zmenil v GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: