Jasmina Alagič si žije život šťastnej ženy, lebo ma pri sebe dvoch mužov ktorých miluje najviac na svete. Jedným z nich je jej manžel Patrik Vrbovský, a tým druhým, samozrejme, jej malý veľký muž - syn Sanel. Obom zvykne hovoriť aj Paťko, veľký a malý.

Tomu veľkému venovala nedávno krásne vyznanie: "Zamilovala som sa do Teba prvýkrát, keď sme boli spolu niekoľko hodín vkuse a ja som mala možnosť spoznať, akým úžasným chlapom Patrik Vrbovsky je. Zamilovala som sa druhýkrát, keď som sa stala Tvojou ženou, ten neuveriteľný príval lásky, akým ma zahŕňaš a ten nádherný pohľad na Teba, aký si šťastný, že sme sa našli, v deň nášho sobáša si budem pamätať navždy🤍."

 

Na svojom mužovi si cení veľa vecí, a jednou z nich je aj to, akým skvelým otcom je pre ich makého syna: "Moje najväčšie zamilovanie do teba, čo som už naozaj neverila, že môže láska stále rásť, prišlo, keď sme sa stali rodičmi, keď Ty si sa stal APOM. A od toho dňa častokrát s dojatím, ale hlavne neuveriteľným šťastím sledujem Váš prekrásny vzťah plný nekonečnej lásky, hudby, smiechu, podpory, a hovorím si, bodaj by každé dieťa na svete malo takého Teba🙏🏽."

Jasmina má pravdu, malý Sanel naozaj vyzerá ako... FOTO v GALÉRII!

Svojho syna Jasmina a Patrik síce neskrývajú, len sa ho snažia chrániť, preto ho na sociálnych sieťach príliš neukazujú. Jasmina však zverejnila fotku, na ktorej odhalila, ako ten jej "malý princ" vlastne vyzerá a pripísala aj výstižný komentár. Fanúšičky s jej slovami celkom súhlasili, malý Sanel naozaj vyzerá ako... Veď pozrite v GALÉRII.