Český bulvár približne pol roka zamestnával milostný trojuholník, v ktorom hlavnú mužskú rolu hral scenárista Petr Kolečko (38). Práve on má na svedomí seriál Iveta, ktorý zarezonoval slovenskou verejnosťou a práve jeho dnes už expartnerkou Anetou Vignerovou (35) bol inšpirovaný.

"Ona mala taký príbeh dievčaťa z takého vylúčeného prostredia, ktoré sa dostalo do veľkého modelingu,“ vysvetlil pre Joj.sk. S modelkou a bývalou Miss Českej republiky má scenárista syna, ich vzťah však minulé leto stroskotal a rozbehlo sa, ako to českí novinári nazvali, "vzťahové kolečko“. Zlákalo ho to totiž do náručia českej herečky Denisy Nesvačilovej (31).

Naďalej sa však nevedel vzdať ani vzťahu s Vignerovou a istý čas to vyzeralo, že ostanú spolu. Lenže zálety Kolečka neprešli, scenáristu médiá načapali raz s jednou a raz s druhou ženou, čo mu samozrejme narobilo problémy na oboch frontoch.

Keď už to v decembri vyzeralo, že scenárista definitívne vzkriesi vzťah s matkou svojho syna, opäť ho nafotili po boku Nesvačilovej. "Nechápem tých dvoch. Je to zase ďalšia zrada,“ reagovala šokovaná Vignerová. "Aby sme trošku boli v obraze, tu prebehli takmer zásnuby a predávanie domu, aby sme si my dvaja vytvorili svoje nové a pevné zázemie,“ dodala.

Dnes už Kolečko nelieta od jednej ženy k druhej, pár tvorí s Nesvačilovou, milostný trojuholník si však vybral na jeho povesti daň. Ako píše Expres.cz, odmietol napríklad účasť na silvestrovskej párty plnej celebrít. "Má strach chodiť na také verejné akcie. Nechce byť teraz na očiach, bojí sa, že ho tam zase niekto odfotí a bude sa to riešiť, takže sa podobným veciam chce čo najviac vyhýbať,“ vysvetlil zdroj.

FOTO Kolečka s expartnerkou Vignerovou v GALÉRII.

Jeho láska Nesvačilová zase dostala nálepku milenky, a práve proti tomu chce Kolečko zakročiť rázne. Ako zistil portál extra.cz, riešením má byť svadba. "Petr a Denisa si čoskoro povedia ´áno´. Už majú termín. Sú fakt zamilovaní. Petr je milovník žien, ale do Denisy je blázon a všetko k tomu už nejaký čas smerovalo,“ porozprával informátor z blízkeho okolia scenáristu a herečky s tým, že expartnerku Vignerovú si Kolečko vraj nikdy vziať nechcel.

Portál Expres, oslovil ďalšie dôveryhodné zdroje, ktoré plánovanú svadbu potvrdili a vniesli do prekvapivej správy viac svetla. "Žiadosť o ruku ešte neprebehla, ale Petr sa netají tým, že je do Denisy blázon. Pred priateľmi o nej hovorí ako o osudovej žene a o tom, že si ju raz vezme,“ povedal jeden z nich.

FOTO Kolečka s Nesvačilovou v GALÉRII.

Ďalší zdroj prehovoril len pod zárukou anonymity. "Pre jeho okolie by to vlastne nebolo žiadne veľké prekvapenie. Všetci asi tušia, prečo niečo také chce spraviť," naznačil. "Chce Denisu vytrhnúť z pazúrov bulváru a zachrániť ju pred verejným lynčom. Ľudia ju teraz berú ako milenku, ktorá rozbila rodinu. Svadba by to mohla celé uzavrieť a všetci by mali pokoj,“ dodal informátor.