Modelka a bývalá Miss Slovensko Magdaléna Šebestová patrí medzi najkrajšie a najžiadanejšie Slovenky už niekoľko rokov. Jej kúzlu a kráse podľahol nejeden muž, okrem iného aj futbalisti Filip Šebo či Ján Ďurica, s ktorým má dokonca dcérku Ninu.

Začiatkom roka prichytil modelku fotograf denníka Plus JEDEN DEŇ na spoločnej lyžovačke na Donovaloch s politikom OĽANO Györgyom Gyimesim (41). Odvtedy pravidelne zverejňovali spoločné zamilované fotografie na sociálnej sieti. O tom, že to myslia spolu naozaj vážne, svedčil aj fakt, že jeden druhému predstavili aj svoje deti. Dokonca sa prominentný pár spoločne ukázal na prenose tanečnej šou TV Markíza Let's Dance. Uverejnili aj spoločné fotografie, kde obaja pôsobili zohrane. Práve preto mnohých prekvapilo, keď si dvojica dala koncom marca zbohom...

Krásna misska však už za Gyimesim evidentne nesmúti. Svedčia o tom jej horúce snímky plné zmyselných póz, ktorými pravidelne zásobuje svojich fanúšikov na sociálnej sieti. Na jej profile nájdete šteklivé zábery z rôznych exotických destinácií, na ktorých dráždi v odvážnych bikinách. To, že misska je skutočná dobrodružná povaha, dokazujú aj jej najnovšie fotky, ktoré zverejnila z netradičnej dovolenky. Toto leto sa rozhodla stráviť na dovolenke v karavane v priamej spätosti s prírodou. Misska zverejnila aj odvážnu snímku, kde sa ukázala v sprche luxusného obytného auta.

FOTKU ŠEBESTOVEJ ZO SPRCHY NÁJDETE V GALÉRII

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ