Berenika známa napríklad z filmov Povedz to psom alebo Román pre pokročilých, má trojročnú dcérku Lolu, ktorá jej i manželovi Kryštofovi robí veľkú radosť. Na Instagrame sa však so svojimi fanúšikmi podelila o príbeh, ktorý všetkým nahnal zimomriavky hrôzy. Keby jej partner v osudný moment rýchlo nezareagoval, tak by dievčatko skončilo minimálne s vážnymi zraneniami.

Všetko sa udialo počas nevinnej prechádzky, keď sa chcel otec s dcérou dostať na druhú stranu cesty. „Nestalo sa nič mne, nestalo sa nič Lole. No bol to Kryštof, ktorý prechádzal s Lolou cez prechod – a narazilo do nich auto. Bolo to tak, že Kryštof sa, samozrejme, rozhliadol, ale keď vidíte, že auto sa blíži a vidíte, že to stihnete, tak predpokladáte, že ten vodič vás vidí a že zastaví. Ja neviem, čo tam pán vodič robil za tým volantom, nevieme to nikto, asi nejaká chvíľková nepozornosť. Dúfam, že to nebolo nič iného. A jednoducho do nich narazil,“ Kohoutová popísala na Instagrame nehodu, ktorej účastníkmi boli jej dvaja najbližší.

Pri dievčatku v tej chvíli stáli všetci anjeli strážni. Herečkin manžel našťastie v poslednej chvíli urobil ťah, vďaka ktorému dcéru ochránil pred vážnymi zraneniami. „Kryštof to vykryl, pretože je náš totálny superhrdina. Lolu po celý čas držal za ruku a nechcem si domyslieť, čo by sa stalo, keby ju nedržal, keby ona bežala pred ním. Našťastie ju držal za ruku, takže ju vo chvíli nárazu vymrštil nahor a držal ju, po celý čas ju držal, ustál to. Loly sa auto, bohužiaľ, nejako dotklo, ale našťastie nemá žiadne vnútorné zranenia, nemá vlastne ani žiadne škrabnutie,“ Berenika povedala aspoň trochu potešujúcu informáciu.

FOTO Bereniky Kohoutovej s rodinou nájdete v GALÉRII

Dievčatko po zrážke ihneď odviezli do nemocnice. Vyšetrenia našťastie vylúčili akékoľvek zranenia, takže utrpela len šok a veľký stresu. Herečka potvrdila, že žiadne väčšie zranenia by nemal mať ani jej manžel. No ako k tomu dodala, tak to tvrdí aspoň on, čiže Kryštof zrejme nepodstúpil kontrolu u lekárov.