Ide jej karta! Česká modelka Alena Šeredová (42) aj po rokoch dokazuje, že sa vo svete nestratí a vďaka svojej šikovnosti si žije ako kráľovná. Po súťaži Miss v Česku, kde skončila ako druhá, sa dokázala uchytiť nielen vo svete modelingu, ale v Taliansku sa z nej stala úspešná moderátorka. A darilo sa jej aj súkromí, keď zbalila futbalového brankára Gigi Buffonom (43), ktorému porodila dvoch synov Louisa Thomasa (13) a Davida Leeho (11).

Manželstvo s úspešným futbalistom , žiaľ, skrachovalo po tom, čo sa jej manžel sa zahľadel do inej. Gigi je však zjavne zaťažený na moderátorky, lebo žena, ktorá po jeho boku nahradila Alenu, je tiež talianskej moderátorka Ilarie D'Amico, dokonca je o štyri roky staršia od Aleny, a typovou  je veľmi podobná práve Alene. Gigi s ňou už stihol dokonca splodiť aj ďalšieho syna.

Ale ani Alena nezostala dlho sama, a možno sa opäť aj vydá, lebo ako sama hovorí, druhé manželstvo vraj býva lepšie ako to prvé... Alena totiž zbalila talianskeho boháča dediča automobilky Fiat Alessandra Nasiho (46), ktorému minulý rok porodila dcéru Vivienne Charlotte Nasi (10 mesiacov). Alene mala obrovské šťastie, že stretla  niekoho v jeho veku, kto nemá záväzky a chcel mať rodinu, ktorej súčasťou by boli aj deti niekoho iného. Jej priateľ pritom normálne pracuje, je viceprezidentom firmy, ktorá zastrešuje Fiat a tým aj značky Ferrari, Maserati a Alfa Romeo. A podľa všetkého veľmi dobre vychádza aj s Aleninými synmi z jej prvého manželstva.

Pozrite, ako to vyzerá v Aleninej kuchyni!

Počas pandémie korony Alena so svojou rodinou trávi veľa času najmä doma. Na sociálnej sieti zverejňuje milé fotky svojich troch detí, starší synovia sa o malú sestru radi starajú a zabávajú ju. Ako modelka priznala, srdcom ich domu pre celú rodinu je ich kuchyňa. A to nielen pre Alenu, ktorá sa v nej musí cítiť ako ozajstná kráľovná, ale aj pre jej synov. Ani nečudo, jej kuchyňa je priestranná a majú v nej všetko, čo potrebujú. No keď ukázala, ako to u nej doma v kuchyni vyzerá, fanúšikovia zostali v nemom úžase... Pozrite si FOTO v GALEÉRII!