Majú rovnakú záľubu. Natália (45) a Adriana (51) Sklenaříkové si materstvo lepšie zladiť nemohli, majú takmer rovnako staré dcéry, ktoré obliekajú podobne. „Keď vidia niečo pekné, kúpia to dvojmo,“ prezradila nám po narodení vnučiek ich babka Zlatica. V deťoch sa vidia i speváčky Daniela (36) a Veronika (36) Nízlové. Dcéry, medzi ktorými je dvojročný rozdiel, začali obliekať rovnako.

FOTO zladených dcér sestier Nízlových i Sklenaříkových nájdete v GALÉRII

Živé bábiky

Odkedy sa Daniela Nízlová rozišla s futbalistom Stanom Lobotkom a na jeseň 2021 sa vrátila z Talianska, kde spolu žili, je opäť s dvojičkou Veronikou nerozlučná dvojica. Daniela má trojročnú dcéru Lindu a Veronika je mamou ročnej dcéry Ney, ktorú porodila po romániku s muzikantom Matúšom Kolárovským (21). Sestry tak ratolesti vychovávajú samy. Nedávno sa presťahovali do nového domu, kde im vytvorili spoločnú izbu. Sesternice Linda a Nea tak vyrastajú ako sestry.

Často sa hovorí, že dvojičky sú medzi sebou silno prepojené. U Veroniky a Daniely sa to od mladosti prejavovalo podobným vkusom. „Na vystúpeniach sa obliekame do rovnakých vecí, niekedy je to požiadavkou organizátora, no v súkromí chodíme oblečené inak. Lenže aj keď nechceme byť podobné ako vajce vajcu, pravidelne sa nám stáva, že keď sa ráno vyberieme do skrine, siahneme obidve po tom istom,“ tvrdila v minulosti Veronika.

So sestrou módu milujú a fashion kúsky doprajú aj ratolestiam. Ako samy priznali, dcéram nakupujú módne kúsky svetových návrhárov cez internet. Aktuálne je ich obľúbený módny dom Moschino. Čo vidieť aj na outfitoch, ktoré vyvetrali v Dubaji. Mamy nahodili svoje dievčatká do rovnakej súpravy džínsových šiat s logom Teddy, ktorých pôvodná cena aj s tričkom bola 313 eur. Arabskými uličkami sa Nea a Linda vyvážali aj v navlas rovnakom ružovom kočíku Joolz zhruba za 350 eur.

FOTO zladených dcér sestier Nízlových i Sklenaříkových nájdete v GALÉRII

Cez sviatky sa slobodné mamičky vybrali do Tatier, kde dcéry zababušili do čierneho zimného overalu. Videli sme ich tiež v tých istých ružových sukniach, tričkách s nariasenými rukávmi či v oblečení s herbárovým vzorom od slovenskej značky. Alebo sa odlišovalo ich oblečenie iba farbou ako v prípade vianočných šiat