Herečka Radka Pavlovčinová (33) účinkovala vo filmoch Rafťáci či Cez prsty, no známa je najmä seriálu vďaka seriálu Cesty domů. Ako píše Expres.cz, práve ten ju v minulosti spojil s obľúbeným hercom Miroslavom Etzlerom (57). Dvojica hrala milencov, čo prerástlo v roku 2011 do mileneckého vzťahu aj mimo kamier.

Ich románik plnil titulky českých novín a hlavne mal neskôr za následok rozpad Etzlerovho manželstva s herečkou Vilmou Cibulkovou (59). Vzťah Radky s o 24-rokov starším hereckým kolegom však nemal dlhé trvanie. Odvtedy pretieklo už Vltavou veľa vody a slovenská herečka teraz zakotvila v náručí ďalšieho známeho Čecha.

FOTO bývalých milencov Pavlovčinovej a Etzlera v GALÉRII.

Je ním umelecký rezbár Adam Raiter (34), ktorý sa zviditeľnil vzťahom s Agátou Hanychovou (37) a následným účinkovaním v drsnej reality šou Survivor či MMA zápasom pod taktovkou organizácie Oktagon. Raiter a divoškou Agátou trávil čas snowboardovaním a napriek raným štádiám vzťahu dvojica kývla aj na spoločné pracovné ponuky.

Plánovali spolu dokonca stráviť leto v karavane cestovaním po Česku a to aj s moderátorkinými deťmi, pričom chceli všetko dokumentovať na sociálne siete. Z veľkých plánov dvojice však nič nebolo, keďže sa v marci 2021 po štyroch mesiacoch vzťahu rozišli. Raiter teraz zverejnil zamilované fotky s Pavlovčinovou.

"Nikdy by som neveril, aké môže byť ťažké nemôcť priznať, že máš niekoho rád, pretože nevieš, ako to skončí. Nie som žiadny veštec, aby som vedel, čo bude. Ale viem, že toto "mať rád“ sa dostalo do miesta, kde už sa nedá ďalej hovoriť, že nikto taký nie je,“ načrtol stolár.

FOTO Pavlovčinovej s Raiterom v GALÉRII.

Chválospevmi na adresu tmavovlasej Slovenky nešetrí. "Pýtali sa, či nejaká je a tiež, aká by mala byť, ja som hovoril, že to zistíš, že to musí byť proste ona. A tu je, žiarivá, milujúca, dobrá, vášnivá, zábavná, múdra, tvrdohlavá. Tá, čo má v živote jasný cieľ a hlavné tá, čo je teraz len moja a ja len jej,“ vyznal sa zaľúbený Raiter.