Sestrička Ina z legendárneho seriálu Nemocnica na kraji mesta nedávno oslávila okrúhlu sedemdesiatku. Počas narodenín vyslovila želanie ešte raz sa stretnúť zo svojim hereckým kolegom Josefom Abrhámom, ktorý stvárnil jej partnera doktora Arnošta Blažeja. Žiaľ, toto želanie sa jej už nesplní a herečka smrť dávneho kolegu zo seriálu nesie dosť zle. Dokonca odmietla aj účasť v rôznych televíznych reláciách, v ktorých chceli ich tvorcovia zaspomínať na charizmatického herca.

Hoci si Andrea Čunderlíková rolou sestričky Iny vyslúžila značnú popularitu, napokon sa herectvu prestala venovať a stala sa z nej manažérka. „Moja sestra s manželom žili v emigrácii v Nemecku a mali tam prenajatý tenisový areál, kde jej muž dával hodiny tenisu. Po revolúcii sa rozhodol, že príde do Česka, a hľadal človeka, ktorý by mu to tu pomohol rozbehnúť. Dal mi ponuku a keďže ja som nebola zamestnaná v žiadnom divadle, ale mala som slobodné povolanie, tak som to skúsila,“ prezradila pred časom o sebe Andrea v horúcom kresle šou Jana Krausa.

Manžel Andrey Čunderlíkovej v mladosti. Nečudo, že mu neodolala! FOTO

A darí sa jej aj v súkromnom živote. O roku 1978 je šťastne vydatá za muzikanta gitaristu Ladislava Kleina (77), ktorý je bývalým členom kapely Olympic. Spolu majú dcéru Sandru Kleinovú, ktorá bola svojho času úspešnou českou tenistkou. Vďaka dcére je dnes dvojnásobnou babičkou, teší sa z dvoch vnučiek, Julie (14) a Sofie (v auguste 10). A ak v Nemocnici spolu s Josefom Abrhámom tvorili jeden z najkrajších párov, v súkromí tvorila zase krásny pár s jej manželom, veď pozrite, ako vyzeral v mladosti, keď sa dali dokopy. Ich spoločná dcéra je teda krásna nielen po mame, aj aj po otcovi, pozrite FOTO v GALÉRII.

Čunderlíkovej manžel Ladislav Klein v akcii, pozrite na ďalšej strane! >>