Krátko pred tým, ako sa prevalil šokujúci rozchod jedného z najznámejších šoubiznisových párov, robila Rytmusovi v Miami spoločnosť neznáma blondínka. „Varili si spolu, ležali spolu na pláži a mali oči len jeden pre druhého!“ prezradil náš zdroj. Príťažlivá blondínka, ktorej totožnosť sa nám podarilo zistiť, a slovenský raper Rytmus, alias Patrik Vrbovský (41), očividne prežívali romantické chvíle. Obaja sú už slobodní. Bude mať toto dovolenkové vzplanutie pokračovanie?

Rozišli sa v dobrom: Koniec šesťročného vzťahu ohlásili cez sociálne siete.
Rozišli sa v dobrom: Koniec šesťročného vzťahu ohlásili cez sociálne siete.
Zdroj: Archív

Stroskotanecký a zdeprimovaný pobyt

Tak nazval Rytmus svoju niekoľkotýždňovú dovolenku na Floride. Fanúšikov na Instagrame zásoboval fotografiami a správami, ale tešil sa aj na návrat domov. „Šak ma tu čakajú také krásne veci. Mnoho zaujímavých projektov, môj dream job, šport, moja láska, blízki ľudia a zarábanie peniažkov. Šak to je najvác!“ napísal 23. marca. O šesť dní už so „svojou láskou“ Darou Rolins (45) ohlásili cez sociálne siete rozchod. Citlivo a bez veľkých emócií. „Neuvidíte nás plakať, ani na seba hádzať špinu. Žiadna nie je, rozchádzame sa v mieri. A práve z dôvodu, že sme si naďalej extrémne blízki, bolo veľmi ťažké si už pred pár mesiacmi priznať, že sa náš vzťah unavil, a vysloviť slovo koniec,“ priznali.

Vila na okraji Prahy: Hniezdočko lásky v Tuchoměriciach prominentný pár financoval zo spoločných peňazí.
Vila na okraji Prahy: Hniezdočko lásky v Tuchoměriciach prominentný pár financoval zo spoločných peňazí.
Zdroj: Archív

Nie je náhoda, že aj dovolenky trávili oddelene. Dlho sa šepkalo, že ich vzťah je už len formalitou. Dara posledné dni promovala svoju novú pesničku s veľmi odvážnym videoklipom. A Patrik Vrbovský na opačnom konci sveta zažíval iné dobrodružstvá. Jedným z nich bolo zbližovanie s dámou, ktorú poznajú mnohí Slováci. Ak chcú na Floride podnikať, často sa kvôli biznis vízam obrátia práve na Silviu Slobodovú. Ženu, ktorá zaujala aj Rytmusa.

Smola na chlapov

Silvia pochádza z Jelky v okrese Galanta. Študovala manažment a každý rok trávila leto v USA. Pred piatimi rokmi zakotvila v Miami a pomáhala sprostredkovať slovenským študentom a absolventom platené stáže a podnikateľom dostať sa na americký trh a rozbehnúť vlastný biznis.

Romantika na pláži: Patrik Rytmus Vrbovský a Silvia Slobodová sa zblížili v Miami.
Romantika na pláži: Patrik Rytmus Vrbovský a Silvia Slobodová sa zblížili v Miami.
Zdroj: Archív

Silvia sa teda na Floride stretáva s mnohými úspešnými Slovákmi. Jej srdce však poriadne potrápil a sebavedomie narušil vzťah s počerným plejbojom Rickom Lemoinom, generálnym manažérom vychýreného klubu Mokai v Miami Beach. „Stále ju podvádzal. Napriek tomu mu vychádzala v ústrety, tolerovala jeho zálety, ale nebolo to pre ňu jednoduché. Cudzie ženy si vodil aj do ich postele,“ krútia hlavou Silviini známi. Nakoniec mladej Slovenke praskli nervy a búrlivý vzťah sa údajne skončil jej útokom na nenapraviteľného neverníka. „Má záznam za napadnutie, a tak jej nepredĺžili päťročné pracovné víza,“ hovorí náš zdroj.

Slováci v Miami si nájdu k sebe cestu a pomoc slečny Slobodovej týkajúcu sa víz vyhľadávajú viacerí našinci. Tak sa zrejme zoznámila aj s Patrikom. Trávili spolu čoraz viac času dlhými rozhovormi, pobytom na pláži i v súkromí. Silvia priznáva, že predtým pesničky najslávnejšieho slovenského rapera vôbec nepočúvala. A zrazu je nadšením bez seba. „Ráno mi išlo Sám a rozplakalo ma to. Máš brutálne skladby,“ napísala mu.

Vráti sa?

Spoločné varenie, dôvernosti, to všetko postupne utužovalo ich vzťah. Podľa nášho zdroja sa Silvia všemožne snažila Patrika zaujať a robila to naozaj šikovne. Žiadne násilné zvádzanie a sexuálne narážky! Využívala rafinovanejšie zbrane. Ale Rytmus ich vzťah udržiaval hlavne v ľudskej rovine. „Sedíš mi ako človek,“ netajil sa. Priznal aj to, že sa jej dosť otvoril a je rád, že sa s ňou nevyspal, lebo to je „vyšší level vzťahu“. Na druhej strane však svojej novej „kamarátke“ dával zreteľne najavo, že si s ňou rozumie a považuje ju za príťažlivú ženu.

Zakladateľka projektu Poď do sveta: Silvia pomáha Slovákom rozbehnúť v Miami vlastný biznis.
Zakladateľka projektu Poď do sveta: Silvia pomáha Slovákom rozbehnúť v Miami vlastný biznis.
Zdroj: Archív

Nechcel románik na Floride unáhliť kvôli Dare? Podľa všetkého ešte vôbec netušil, že k definitívnemu rozpadu jeho šesťročného spolužitia so známou speváčkou dôjde tak skoro. „Ja rešpektujem, že si vo vzťahu, bola som dosť podvádzaná na to, aby som zvádzala zadaného chlapa. Ale rada s tebou trávim čas, neviem sa tomu ubrániť, že mám rada tvoju spoločnosť,“ vyznala sa mu Slovenka v Miami. Na to Patrik reagoval veľmi stro­ho a o pár dní už balil kufre. Silvia Slobodová mu plná smútku písala, ako jej bude chýbať. Rozchod s Darou však možno zamieša karty. Môžu si spolu liečiť zlomené srdcia. Aj keď na diaľku by to bolo poriadne ťažké.