V súčasnosti je moderátorom hlavnej spravodajskej relácie na televízii CNN Prima. V decembri minulého roka sa prevalilo, že sa bývalý športovec rozchádza s manželkou Evou (46). "Je to pravda, je mi to ľúto. Proste taký je život a niekedy sa to tak vyvinie,“ povedal vtedy smutne pre svoju domovskú televíziu.

Z manželstva vzišli dve deti, syn Štěpán (22) a dcéra Kateřina (16). Blesk.cz pripomenul, že dvojicu pred dekádami spojilo nešťastie. Romanov tréningový partner totiž v roku 1997 zapríčinil autonehodu vo Vysokých Tatrách, pri ktorej zomrel Evin vtedajší priateľ, šprintér Martin Šimůnek a jeho kamarát.
Smútiacu Evu s Romanom zviedlo dohromady spoločné trúchlenie.

Šebrle teraz prekvapil, keď sa objavil v magazíne Playboy a nie sám. Fotenie absolvoval s modelkou Kristýnou Černou (30), expriateľkou bývalého českého futbalového reprezentanta Martina Jiránka. Stali sa tak prvou mužsko-ženskou dvojicou na titulke českého Playboya.

"Kristýna Černá je návrhárka a majiteľka značky, ktorá vyrába luxusnú spodnú a nočnú bielizeň ručnej výroby. Roman Šebrle je prototyp playboya, úspešný športovec a hlavná tvár spravodajstva,“ hlása magazín. S prirovnaním moderátora k playboyovi sa trafil, ten už od oznámenia rozchodu stihol viacero avantúr, no "pošmykol sa" aj počas manželstva.

FOTO Šebrleho na titulke Playboya v GALÉRII.

Všetkých, ktorý ho teraz spájali so sexi Kristýnou, však uviedol do obrazu. "Nie je to moje nové dievča, ako ani žiadne iné nové dievča nie je. A to aj keď už nie som ženatý,“ vysvetlil na sociálnej sieti Šebrle, čím prvýkrát priznal, že rozvod s manželkou už prebehol a je oficiálne slobodný muž.