Stalo sa zlatým pravidlom, že najúspešnejší celebritní súťažiaci z obľúbenej tanečnej šou neskôr dostávajú od televízie Markíza zaujímavú ponuku. Využívajú tak ich vlnu popularity a snažia sa pomocou nich upútať divákov aj na iné relácie či projekty. Zatiaľ čo herci sa väčšinou objavujú v ich seriáloch, moderátorom často ponúkajú novú a zaujímavejšiu pozíciu. Tento scenár sa zopakoval aj v prípade Vratka Sirágiho, ktorý sa pár týždňov po finále dočkal skvelej ponuky.

Už počas Let`s Dance sa moderátor Telerána netajil tým, že by v budúcnosti rád moderoval hlavné správy. Na túto pozíciu ho zatiaľ Markíza neposunula, ale Vratko je o krok bližšie k svojmu veľkému snu. Od júna sa totiž stal súčasťou tímu večerného Počasia. Už v minulosti totiž do hlavného spravodajstva poputovala práve z tejto relácie aj Lenka Vavrinčíková. Sirági sa tak môže inšpirovať jej kariérou a možno ho čoskoro uvidíme na ešte lukratívnejšom poste.

Moderátor má už za sebou prvé vysielanie, ktoré mal v sobotu 3. júna. Pred kamerami sa bude striedať s ostatnými rosničkami Mirkou Almásy a Katarínou Kulovou. Naďalej zostáva aj súčasťou tímu Telerána, ktoré je pre neho srdcovou záležitosťou.

FOTO Vratka v novej úlohe vo večernom počasí nájdete v GALÉRII

„Máme za sebou premiérový víkend. Ďakujem ti, televízia Markíza, že si a vám všetkým za veľmi milú spätnú väzbu. Teším sa na túto novú jazdu,“ nadšený Vratko napísal v storyčkách. Diváci ho v Počasí privítali s nadšením a boli radi, že ich obľúbená hviezda presedlala z parketu aj na toto zaujímavé miesto, kde ho budú vídať častejšie.