Nespútaná spevácka diva Sisa Lelkes Sklovska (50) prežívala počas nútenej umeleckej prestávky peklo, no už je zas vo svojom živle. Napriek tomu, že mala tesne po operácií rúk, nenechala si ujsť slávnostné otvorenie solárneho štúdia v obchodnom centre na nábreží Dunaja.

Hoci prišla v spoločnosti manžela Juraja, užívala si obdiv a pozornosť mladých slovenských influencerov. „Som po operácii rúk a veľmi šťastná, že už to funguje. Už môžem všetko. Všetko môžem. Už to ide,“ vyhlásila významne pred všetkými. A jej manžel Juraj, od istého času prezývaný aj Alain Delon zakontroval: „Môže všetko. A ja sa už na to teším.

Pozrite si aj video SISY zo žúrky. Takto sa rozrozprávala o operáciách

Sisa sa v spoločnosti fanúšikov bez problémov rozhovorila aj o dôvode zákrokov. „Od roku 2015 som mala vyše desať nutných rôznych operácií. Ale už som oslávila ich koniec. Ešte tomu dávam štyri týždne na zahojenie,“ povedala na adresu obviazanej ruky. Speváčka podľa vlastných slov trpí Dupuytrenovou kontraktúrou dlaní. „To znamená, že sa mi zatvárajú prsty v dlani a neviem ich vystrieť. Ale už je to preč,“ pochvaľuje si zákrok odborníkov.

Pozrite sa v GALÉRII s kým nespútaná Sisa žúrovala