Vzťah Agáty Hanychovej (37) a Jaromíra Soukupa (53) osviežil letnú uhorkovú sezónu a nielen ich priaznivci už celé leto sledujú príbehy z ich života ako telenovelu a čakajú, čo nové sa udeje. To zamilovaný párik dokonca inšpirovalo k tomu, že chystá reality šou Agáta Jaromíra Soukupa v TV Barrandov, ktorá sa bude vysielať dokonca až štyrikrát do týždňa.

Agáta Hanychová žije po rozvode s Jakubom Prachařom, aj čo sa nových partnerov týka, dosť pestrý život. A mediálny magnát sa tiež môže pochváliť "zbierkou" luxusne vyzerajúcich blondín, ktoré boli jeho partnerkami, stačí spomenúť herečku a speváčku Kateřinu Brožovú (54) či speváčku Terezu Mátlovú (46).

S kým to Soukupovi viac seklo, s Brožovou či s Agátou? FOTO

Spojenie Soukup - Hanychová však museli mnohí spočiatku riadne predýchavať. Nový celebritný párik Agáta Hanychová a Jaromír Soukup si však aj napriek počiatočným rozpakom získal množstvo pozitívnych ohlasov na ich vzťah tak z radov fanúšikov Agáty, ako aj Soukupa, no zdá sa, že nie všetci sú touto dvojicou uchvátení. Soukupova EX Kateřina Brožová medzi nich rozhodne nepatrí.

Aha, čo urobila Soukupova EX Brožová, keď sa dozvedela o Agáte! FOTO

Až teraz po dvoch mesiacoch ich vzťahu sa totiž prevalilo, čo urobila Soukupova EX Kateřina Brožová, keď sa dozvedela, že jej bývalý randí s Agátou Hanychovou. Tak toto by asi nikto nečakal, veď pozrite!