Ten sa teda vyznamenal! Odkedy sa prevalil úlet Karlosa Vémolu s mladou pornoherečkou Hanou Džurbanovou, snaží sa MMA zápasník za každú cenu všetkých presvedčiť, že sa vlastne nič nestalo. Podľa neho ide o "spiknutie" proti nemu zo strany "istých osôb", ktoré sa ho snažia spoločensky, profesionálne, ale predovšetkým ľudsky zničiť, ako uviedol jeho právny zástupca.


Karlos sa preto rozhodol všetko riešiť právnou cestou, čo bol správny krok, lebo oné "isté osoby" zaradili spiatočku, a jedna po druhej sa zrazu chcú ospravedlniť jeho manželke Lele. Tá svojho manžela v kauze podržala, a tak tento cirkus obaja s Karlosom ustáli omnoho lepšie, než predošlý škandál pred časom, keď pre zmenu Kralos obvinil Lelu z nevery a ona jeho z napadnutia a domáceho násilia.


V každom prípade teraz Karlos doma seká dobrotu a je z neho dokonalý starostlivý manžel a otec, lenže... V nedávnom rozhovore pre Mototechna Drive, ktorého sa zúčastnil spolu s Lelou, nechtiac prezradil viac, než zrejme chcel. Keď totiž prišla reč na to, ako dobre sa s Lelou ako partneri poznajú, na povrch vyplávali pre Lelu nie príliš príjemné skutočnosti.


Manželka či milenka? Všetko jedno! FOTO ako dôkaz!


Karlos prezradil, ako doma oslovuje svoju manželku, a ako sa ukázalo zo správ, ktoré zverejnila mladá prostitútka, presne tak isto oslovoval aj ju. A jeho manželka Lela dostala od Karlosa presne taký istý prvý darček, aký dal nie tak dávno aj Hane Džurbanovej, pozrite FOTO ako dôkaz v GALÉRII. Nuž, toto zistenie Lelu asi nepotešilo.