Najprv roky nevedela nájsť toho správneho partnera, ale potom sa jej predsa zadarilo. Keď Simona Krainová (47) stretala Karla Vágnera ml., bolo jasné, že je to ten pravý muž, s ktorým si chce založiť rodinu. Mimochodom, Karel už jedného syna má z predchádzajúceho vzťahu s manažérkou Zuzanou Poláčkovou. A tak Simona, ktorá dovtedy riešila len módu, zarodila ako čerešňa, a dva roky po prvorodenom synovi Maxovi (10) prišiel na svet aj jej mladší syn Bruno (8).  Dnes sú s Karlom spolu už desať rokov a spolu so synmi tvoria šťastnú rodinu.

Aj popri dvoch malých deťoch sa Simona naďalej venovala kariére modelky, hoci je pravda, že ona nie je typ ženy, ktorý by stál pri hrncoch, varenie jej nikdy nešlo, ale toto si dokázala zariadiť inak. Simona je na svojich synov patrične pyšná a nedá na nich dopustiť. Z obidvoch rastú fešáci, starší sa viac podobá na maminu, mladší možno viac na tatka.

Aha, ako vyzerajú synovia Simony Krainovej.

Simona nechala svojim chlapcom narásť dlhšie vlasy a zrazu bol oheň na streche. Keď na sociálnej sieti zverejnila ich fotky, niektoré fanúšičky sa jej rovno opýtali, či sú to jej dievčatá alebo chlapci, iná ich dokonca nazvala chlapcodievčatka. To už sa chlapcov pomerne ostro zastala nielen ich mama Simona, ale aj jej sestra Yvona. Napokon, módne trendy sa menia a tí skôr narodení si určite pamätajú, že chlapci kedysi nosievali aj takéto dlhšie vlasy. 

Prečítajte si tiež: