Minulý rok sa Lela Ceterová dočkala vytúženej veselice s MMA zápasníkom Karlosom Terminátorom Vémolom. Onedlho po svadbe storočia sa však prevalil škandál s údajnou neverou jej novopečeného manžela. Karlos sa mal spustiť s mladou pornoherečkou Rikou Fane. Terminátor samozrejme všetko poprel, celú vec označil za snahu mladej dievčiny zviditeľniť sa na jeho slávnom mene. A aj Lela sa postavila na stranu svojho manžela, mnohí si však myslia, že to urobila preto, aby neprišla o luxusný život, ktorý po jeho boku má.

V každom prípade, Lela sa čoraz viac snaží presadiť aj sama. Nielenže si zarába prostredníctvom sociálnych sietí ako influencerka, ale najnovšie moderuje aj svoju vlastnú show v televízii Barrandov. Ponuku dostala od partnera Agáty Hanychovej Jaromíra Soukupa a po počiatočných rozpakoch sa jej celkom darí, ohlasy na jej reláciu sú skôr priaznivé.

Teraz si však Lela a Karlos konečne dopriali svadobnú cestu na Mauríciu. Lela sa na sociálnej sieti pochvália zábermi z luxusnej dovolenky. Pre dvojnásobnú maminu je najväčším oddychom relax na pláži. Zato Karlos to má trochu inak, ten musí byť večne v pohybe, a tak sa pochválil zábermi z výstupu horu Le Morne.

Lela  na FOTO z luxusnej svadobenj cesty. Brali by ste?

A keďže doma majú menšiu súkromnú ZOO, ani na svadobnej ceste nedodolali a dopriali si napríklad raňajky v spoločnosti žiráf, ktoré kŕmili vetvičkami, či obdivovali obrovské korytnačky. No potom Karlos aj Lela ukázali aj ďalšie zábery s levmi, za ktoré od fanúšikov schytali poriadnu kritiku. Vynadali im, že sa správajú ako... Veď pozrite FOTO v GALÉRII. Aha, ku komu ich prirovnali!