Aj neprajníci modelky Andrey Verešovej pripúšťajú, že po štyridsiatke vyzerá lepšie ako v dvadsiatke, stále sa je na čo pozerať, čo najmä jej fanúšikovia z radov pánov vedia náležite oceniť. Andrea sa síce nikdy nepriznala k nejakým invazívnejším skrášľujúcim zákrokom na svojom tele, no v každom prípade vyzerá luxusne, a tak nečudo, že ju jej fanúšikovia označujú za bohyňu krásy.


Andrea nemá problém predviesť svoje krivky hoci aj minimálne zahalené, a neprekáža jej ani nahota. Dokonca ani jej manžel, právnik Daniel Volopich s tým nemá problém, práve naopak, je rád, ak Andrea na sociálnej sieti provokuje fanúšikov šteklivými zábermi.


Nedávno dostali prominentní manželia pozvanie na slávnostné otvorenie tohtoročnej sezóny v slávnej milánskej opere La Scala. Andrea sa "vyštafírovala" tak, že bola neprehliadnuteľná a Volopich len tak žiaril, že má po boku takú sexicu. Andrea zvolila skutočne odvážnu róbu, veď pozrite FOTO v GALÉRII.


Pozrite, v čom prišla Verešová do La Scaly! FOTO


Je pravda, že v zaujímavo riešenej róbe smotanovej farby vynikli Andreine hriešne zvodné krivky, a najmä páni modelku označovali za bohyňu, ale... Viacerých fanúšikov výberom outfitu pobúrila, prišlo im nedôstojné obliecť si niečo také do slávnej La Scaly. Andreina róba totiž odkrývala aj to, čo malo ostať zakryté, a bolo jej vidno až... Veď pozrite FOTO v GALÉRII.