Kontroverzný, škandalózny, ale slávny fotograf Jan Saudek (87) je vo svojom pokročilom veku stále vitálny. Jeho manželka Pavla však priznala, že jeho veľký záujem o ženy mierne poľavil. Najradšej už nikam nechodí a ostáva doma.

Jan Saudek má s Pavlínou tri deti, manželka známeho fotografa však priznáva, že by jej ďalší potomkovia nevadili.

Čítajte viac

Jan Saudek dnes FOTO v GALÉRII

Čítajte viac

"To je otázka, ktorú mám rada. Rada odpoviem áno. Dokážem si predstaviť jedno, dve a aj tri deti. Myslím si, že mi ubieha čas a už tam veľa príležitosti nie je. Nechcem sa rúhať, mám tri zdravé deti a to je v rámci šťastia dosť. Ale keby prišlo štvrté, piate, šieste, tak sa nebudem brániť,“ povedala Saudkova manželka pre Super.cz.

Počas života a kariéry vystriedal Saudek množstvo žien. Bol známy svojou slabosťou pre kypré dámy s výraznými krivkami. Manželka pred jeho románikmi veľakrát privrela oči.

Čítajte viac

"No nebolo to vždy ľahké. V jednom momente som si povedala, že tie ženy okolo neho nič moc neznamenajú a on sa vždy vráti. Hovorila som si, že sa môže stať, že jedného dňa nepríde. Zatiaľ sa to nestalo a teraz si trúfam povedať, že sa to už ani nestane. Som tá, čo vydržala,“ priznala Pavlína Saudková.

Saudek s manželkou - FOTO v GALÉRII