Dvojica bola spolu od apríla 2019, umieračik ich vzťahu zazvonil v septembri 2021. Vzťah nezachránila ani spoločná dcéra Linda, ktorá v januári oslávila dva roky. Z vyjadrení speváčky bolo jasné, že vzťah ukončil športovec. "Mňa to zaskočilo... Bolí to a nateraz sa necítim nijako k tejto téme vyjadrovať,“ napísala po rozchode na sociálnej sieti.

Daniela s dcérkou našli útočisko u jej rodičov v Hronskom Beňadiku. Tam bývajú aj so speváčkinou dvojičkou Veronikou, ktorá je čerstvou mamičkou a na svoju dcérku Neu je tiež sama. Nízlová a Lobotka spolu od januára 2020 žili v talianskom Neapole, keďže futbalista hráva za miestny klub.

Tam vystriedali dva na pohľad luxusné domy s bazénom, keďže z prvého sa rozhodli odsťahovať pre problémy s plesňami. Vyzeralo to, že Lobotka sa o svoju partnerku a dcéru ukážkovo postaral a Daniela si nažívala ako v bavlnke. Teraz sa rozhodla priznať, že zďaleka nie všetko bolo dokonalé!

Speváčka dala na Instagrame priaznivcom priestor, aby sa jej pýtali otázky. "Nechýba ti luxusná vila a život v Neapole, keď si teraz u rodičov na dedine?“ zaťal do živého jeden z fanúšikov. A Daniela sa rozhodla nešetriť úprimnosťou.

"Po prvé, bývali sme v normálnom prenajatom dome na dedine. Nie v centre Neapolu. Dennodenne som riešila starosti ako plesne, nefungujúce kúrenie, chýbajúce osobné veci, výpadky elektriny, kedy som malej nevedela zarobiť mlieko a ďalšie záležitosti. Nie, nie je všetko zlato čo sa blyští,“ odhalila tienistú stránku jej života v Taliansku.

FOTO z Nízlovej domu v Neapole nájdete v GALÉRII.

"Centrum Neapola je síce pekné, aj krásne na fotkách, ale okolie je ako Egypt… Smeti, potkany, kriminalita,“ šokovala Daniela. Pridala tiež nechutný záber z jej bývania v Neapole, nájdete ho v galérii.