V týchto dňoch sa o ničom inom nehovorí, ako o tom, že slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková sa vo svojich 46 rokoch stala po prvýkrát mamou. V monackej Nemocnici princeznej Grace v úplnej tajnosti porodila pred pár dňami svoju dcérku, ktorej spolu s manželom Aranom Ohanianom dali meno Nina.

Dojčí na verejnosti

V rodine Sklenaříkových však bocian priletel ešte skôr, a to k jej sestre Natálii, ktorá koncom mája porodila svoje prvé dieťatko, čím sa pochválila nielen ona, ale aj známa topmodelka na sociálnej sieti. „Krásny francúzsky deň matiek všetkým mamám, ale predovšetkým tej mojej a mojej sestre, ktorá je maminkou od včera,“ napísala vtedy Adriana pod záber.

Dievčatko sa volá Stella a to, že si sestra známej modelky materstvo užíva naplno, vidieť aj na jej profile na sociálnej sieti. Neustále pridáva fotografie, na ktorých je so svojou trojmesačnou princeznou. Na prekvapenie mnohých pridala aj niekoľko intímnych záberov, na ktorých je so svojou dcérkou odhalená iba v bielizni. Či v oveľa chúlostivejších momentoch - a to pri dojčení priamo na verejnosti. A práve tento akt je v súčasnej dobe stále kontroverznou témou. Kým pre niektoré mamičky je to príliš intímna záležitosť, iné s tým nemajú žiadny problém. A ako sa zdá, k tým odvážnejším a bez predsudkov zjavne patrí aj modelkinina sestra Natália, ktorá sa pri tejto činnosti nechala odfotiť a zdieľala to aj verejne pred celým svetom. Nechajme sa prekvapiť, či rovnako odvážna bude aj jej sestra Adriana, ktorá sa v týchto dňoch stala tiež mamou. Fotografie Sklenaříkovej s dcérkou si môžete pozrieť v našej galérii.

Natália Sklenaříková pri dojčení svojej dcérky Stelly.
Natália Sklenaříková pri dojčení svojej dcérky Stelly.
Zdroj: Instagram