Keď tesne po Vianociach oznámila Adriana Sklenaříková (51) so svojím manželom, marocko-francúzskym milionárom Aramom Ohanianom (67), že im osemročné manželstvo skrachovalo, všetci zostali v šoku. Podľa Adrianinho manažéra za rozchodom nebol nikto tretí a neodohral sa zo dňa na deň. Dôvodom krachu manželstva bolo vraj to, že medzi partnermi vyprchala láska. „Ostávajú v Maroku a Monaku, všetko prispôsobia dcére Nine. Za rozchodom určite nie je ani Adrianina práca,“ povedal vtedy pre PLUS 7 DNÍ Miro Šimonič, ktorý sa s topmodelkou pozná tridsať rokov. Dvojica sa oficiálne nerozvádza, úplnému krachu manželstva predchádza odlúčenie. Adriana zostala bývať v Marrákeši, ktorý aj dnes označuje za svoj domov. A čuduj sa svete, obaja manželia po rozchode akoby dostali novú chuť do života, o čom svedčí aj ich enormná aktivita na sociálnych sieťach, ktorej sa po minulé roky stránili.

FOTO Aramovej vypracovanej postavy nájdete v GALÉRII

Loví cez internet?!

Hoci manželia iba nedávno oznámili rozchod, podľa manažéra Šimoniča je modelka otvorená novému vzťahu. A zdá sa, že nie je jediná. Aj Aram zmenil správanie, aspoň čo sa svojej verejnej prezentácie týka. Jeho instagramový profil bol doteraz viac ako skromný. Za rok 2022 publikoval iba jedinú fotografiu, aj to svojej manželky Adriany, rok predtým pre zmenu ukázal iba dospelého syna Mathieua, ktorého má z prvého manželstva. Svoj účet si milionár založil počas manželkinho tehotenstva v roku 2018 a do konca minulého roka zverejnil dokopy iba osemnásť prevažne rodinných fotiek. Po rozchode sa to zmenilo.

Aram sa teraz doslova predvádza. Bohatý podnikateľ arménskeho pôvodu pridáva fotografie a videá, na ktorých pózuje najmä s dcérou. „Láska môjho života,“ píše k záberom. Načrel však aj hlbšie do súkromia a ukázal sa tak, ako ho doposiaľ videl málokto. Nechal sa vyfotiť pri boxovaní či pri cvičení v posilňovni, kde zjavne využíva osobného trénera. „Ráno tak, ako ich milujem,“ tvrdí Aram a s hrdosťou ukazuje svalnaté ruky i vyšportovanú postavu. Dáva tým tak jasne najavo, že napriek zrelému veku do starého železa nepatrí.

FOTO Aramovej vypracovanej postavy nájdete v GALÉRII

 

Na ďalšom zábere pózuje so širokým úsmevom ako model v obtiahnutom čiernom tričku. „Všetko je možné pre tých, ktorí snívajú, odvážia sa, pracujú a nikdy sa nevzdávajú,“ hlása do sveta. Okrem toho jeho pozorné sledovateľky si určite všimli, že Ohanian pri cvičení chtiac-nechtiac odhalil aj svoje tetovania. A jedno z nich mnohých určite prek­vapí. Na vnútornej strane ľavého tricepsu má vytetované meno Adriana. V prípade, že by sa aj oficiálne rozviedli, s menom svojej manželky bude žiť už navždy.

 

VIAC sa dozviete v najnovšom čísle PLUS 7 DNÍ