Úspešná blondína sa dnes teší zo šťastného manželstva s marockým podnikateľom Aramom Ohanianom. Adriana  priviedla svoje prvé a jediné dieťa na svet ako 46-ročná, malá Nina oslávila v auguste 4. narodeniny. Rodina žije v Marakéši, kde manželia vybudovali orientálny päťhviezdičkový hotel.

Sklenaříková sa okrem malej dcérky už venuje aj kariére, v poslednom čase lietala do Paríža kvôli nakrúcaniu seriálu, v ktorom je hlavnou hviezdou, účinkovala tiež v reklamách a absolvovala fotenia. Blondína, ktorej dlhé nohy si vyslúžili zápis do Guinessovej knihy rekordov, mala 17. septembra narodeniny.

Adriana zverejnila video z párty, na ktorej vo vychytenom marakéšskom podniku oslavuje svoj sviatok spolu s manželom Aramom a priateľmi. "Všetko najlepšie mne, znova," napísala pobavene k záberom, na ktorých jej prinesú tortu s jej fotografiou a jednou horiacou sviečkou. Na videu sa s oslávenkyňou všetci tešia a tlieskajú.

FOTO zo Sklenaříkovej oslavy v GALÉRII.

Čo však nasledovalo, by ste možno očakávali skôr na oslavách pre pánov. Stôl s Adrianou a jej priateľmi doslova obkľúčia brušné tanečnice v zdobených dlhých sukniach a podprsenkách, pričom začnú natriasať bokmi a poprsím. Jedna sa vlní rovno nad hlavou oslávenkyne, ďalšia vedľa jej manžela. Zábery z oslavy si pozrite v GALÉRII.

Zdroj videa: Instagram/adrianakarembeusklenarikova