Energická speváčka Sisa Lelkes Sklovska prežíva smutné obdobie. Pred pár dňami ju navždy opustil jej mačací miláčik Leňa. Pre umelkyňu to bola bolestivá rana. „Moja milovaná Leňa ma sprevádzala 17 rokov môjho života. Stále bude v mojom srdci,“napísala Sisa na sociálnu sieť iba deň pred svojimi päťdesiatimi piatimi narodeninami.

Sklovska, ktorá vyučuje muzikálový spev a herectvo na banskobystrickej Akadémii umení, sa však dočkala nečakaného prekvapenia, študentky jej pripravili tajnú oslavu.

„Bola som unesená. Z toho, akú úžasnú narodeninovú oslavu mi tajne pripravili moje študentky, aby som už nebola taká smutná. A doslova ma ´uniesli´ na chalupu v Bystrej. Pripravili vynikajúcu syrovú tortu, keďže vedia, že ja sladké veľmi nemusím. Dievčatá, ešte raz veľké ďakujem,“ napísala nadšená speváčka, ktorá na túto párty rozhodne nikdy nezabudne.

Na jej výročie nezabudol ani manžel Juraj Lelkes. Ten svoju polovičku zobral na špeciálnu večeru. „Najlepšie na koniec! Gurmánska večera s mojim drahým manželom,“pochválil sa umelkyňa, ktorá od Juraja dostala aj kyticu z bielych a červených ruží.

Fotografie z osláv nájdete v našej GALÉRII